trende

staj için sağlık raporu

staj için sağlık raporu

staj için sağlık raporu ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Bursa ‘da staj için sağlık raporu hizmetlerinde en uygun fiyatlar için bizi arayın 0551 254 56 38

İşe Giriş Sağlık Raporu İçin Aşağıdaki Butonlardan iletişime geçebilirsiniz

staj için sağlık raporu gerekli mi?

Staj öğrencilerin, öğretim kurumları tarafından belirtilen dönemlerinde çalışma hayatına uyumlarını hedefleyen, çalışan adayı ile işveren tarafının buluşmasını sağlayan önemli bir etkinlik. 6331 Sayılı iş sağlığı ve güvenliği kapsamında olan çırak ve stajyerler ‘de işe girişlerde, işe giriş sağlık raporu olmadan çalışmaya başlatılmamaktadır. Bu yönüyle baktığımızda staj için sağlık raporu zorunlu mu?, staj yapacağım sağlık raporu almalı mıyım? gibi sorularınız varsa cevabı net olarak evet staj için

staj için sağlık raporu ücreti 2021

staj yapacak öğrenciler için bursa sağlık raporu hizmetlerimiz kapsamında en uygun fiyatlar için whatsapp mesajı gönderebilir yada arayabilirsiniz. 80 – 150 TL arasında ücrete sahip olan staj sağlık raporu fiyatları osmangazi sağlık raporu, nilüfer sağlık raporu, yıldırım sağlık raporu, başlıklı yazılarımda da paylaştığım üzere aynı fiyatlara sahiptir. Yapılan tetkikler değişmediği için staj için sağlık raporu tetkiklerinde de yakın yada aynı fiyatlarla bu hizmet sunulmaktadır.

staj için sağlık raporu nereden alınır

whatsapp: 0551 254 56 38 telefon et: 05512545638 numarasından whatsapp yada telefon ederek bize ulaşabilirsiniz. Staj işlemlerinizde sorunsuz hizmet için ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.

staj için sağlık raporunda nelere bakılır?

staj için gideceğiniz işyerlerinde bulunan işyeri hekimi tarafından talep edilen sağlık tetkiklerine bağlı olarak staj sağlık raporunda yapılacak tetkikler farklılık gösterecektir. Bunun için en net bilgiyi staj yapacağınız yerde, çalışmaya başlamadan önce mümkünse işyeri hekimine ulaşarak, değilse insan kaynakları aracılığıyla hangi tetkiklerin çıkarılması gerektiğini sorgulayarak. Staj için sağlık raporunuzu doğru ve eksiksiz şekilde alabilirsiniz.

staj için sağlık raporunda hangi tetkikler yapılır?

Temel olarak staj işlemlerinde yapacağınız işlemlere bağlı olarak eğer herhangi bir tetkik adı belirtilmemişse,

akciğer grafisi, odyo yani işitme testi, sft yani solunum fonksiyon testi, ekg yani elektro kardiyografi, tam idrar tahlili, hemogram yani tam kan sayımı gibi tetkikler yeterli olacaktır.

staj için hangi evraklar gerekli

staj için gerekli evraklar listesi, staj için yönlendirildiğiniz okul ve çalışmaya başlayacağınız işyeri insan kaynakları tarafından belirtilen listelerden oluşmaktadır. Bu evraklar içerisinde iş sağlığı ve güvenliğine yönelik en önemli iki evrak ise, bu yazının da başlığı olan staj için sağlık raporu ile birlikte temel isg eğitimi aldığınızı gösteren temel isg eğitimi sertifikası yada temel isg eğitimi zorunluluğunu ortadan kaldıran ders aldığınızı gösteren okulunuz tarafından sunulan belge

Özellikle bursa ‘da renault, tofaş, bosch gibi kurumsal firmalarda staj yapacak çalışanlar uzun sürelerden bu yana staj için sağlık raporu taleplerini staj için gelen öğrencilerden istiyordu. Ancak 2012 yılından sonra çoğu işletmede staj yapmak için gelen tüm öğrencilerden kanuni zorunluluk olarak bu belge istenmektedir.

En son oyak renault ta çalışacak bir müşterimizin oğlu için oluşturduğumuz sağlık raporunda ilk önce sadece staj yapacağım, herhangi bir tetkik belirtilmedi dedikten sonra temel olarak akciğer grafisi, odyo, hemogram gibi 3 lü test olarak anılan sağlık raporu tetkikleri oluşturulmuş. Ancak sonrasında renault tan gelen ek taleplerle ek tetkik çalışması yapmıştık. Bu nedenle tekrar tekrar laboratuvar ‘a gelmemek için mutlaka staj sağlık raporu tetkiklerini net olarak öğrenmek sizlere önemli bir şekilde zaman kazandıracaktır.

26.09.2021
3.437
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?