trende

Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

2003 yılından 2016 yılına kadar Bilişim konusunda bir çok sorunla karşılaştık ve bu sorunlara çözüm ürettik. Bu sırada çok iyi insanlarla tanıştık. 2016 Yılında İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasını aldıktan sonra farklı sektörlerde görev aldık. Tekstil, Otomotiv, Gıda, Metal sanayiinde Bursa Sanayi’sinin önde gelen firmalarında çalışma fırsatı bulduk. Çalışma alanında edindiğimiz tecrübeleri ve bu zaman zarfında tanıdığımız işini iyi yapan insanlarla olan bağ ile birlikte, bugün işletmelerin yaşadığı sorunlara doğru çözüm üretmek adına çoğu zaman birlikte hareket etmeye devam ediyoruz. Bugün bazı sektörlerde doğrudan, bazıları ile dolaylı olarak Hizmet sunduğum işlere ait başlıkları görebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri (OSGB)
  • Eğitim (İSG, Teknik, Kişisel Gelişim Eğitimleri)
  • LMS – Öğrenim Yönetim Sistemleri
  • IBYS – HBYS (İşyeri Bilgi Yönetim Sistemi ve Hastane Bilgi Yönetim Sistemi

Yukarıda başlıkları bulunan, Hizmetlerimize ait detaylı bilgileri ilgili kategorilerde bulabilir, iletişim formu üzerinden mail yada telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yaparız

LMS ile İSG Faaliyetlerinizin takip edin. Oluşturduğunuz şartlara bağlı olarak; Örneğin: Forklift operatörü olan personellerinizin Temel İSG Eğitimi ile birlikte sadece Forklift operatörlerine görünebilecek eğitimi almalarını sağlayabilirsiniz. İşletmenizde Destek Personeli olarak görevlendirilmiş çalışanlarınızın, her yıl alması gereken eğitimleri rutin olarak giden hatırlatmalarla eğitim planlarınızı sistem üzerinden takibini kolayca yapabilmenize imkan sağlamaktadır.

Risk Analizi

Risk Analizi İşyerinizde mevcut riskleri biliyor musunuz? Yaşanılan iş kazaları yada denetimlerde basit denebilecek bazı zorunlulukların bile yerine getirilmemesi hem işverenler, hemde çalışanlar için geri dönüşü olmayan zararlara sebep olmaktadır. Sadece firmanızın İSG Konularını ilgilendiren başlıklarla oluşturulan rutin saha gözlem raporlarında, açık kalan konuları ve risk durumlarını kontrol ederek, işletmenizdeki acil önlem alınması gereken başlıklar hakkında fikir sahibi olabilir, riski daima yüksek olan başlıktan çalışmaları sürdürerek, işletmenizin risk skorunu düşürebilirsiniz.

İBYS

İşyeri Bilgi Yönetim Sistemimiz ile Temel İSG Eğitimlerinin bakanlığa gönderimini sağlayabilirsiniz.

Misyonumuz

İSG, Eğitim, Bilişim alanında sahip olduğumuz tecrübeleri, hizmet sunduğumuz işletmelerde uygulama alanlarını artırarak, mevcut bilgilerimizin gelişmesine süreklilik kazandırmak, bu sayede çözüm ortaklarımızın gelişimine katkı sunmak. Gelişimlerini mevzuata uygun olmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Gelişime duyduğumuz saygının yanında Çalışma hayatındaki tüm paydaşların eşit ve sürekli gelişim vizyonuna ulaşması için sarfettiğimiz gayretlerin sürdürülebilir olmasını tesis edecek sistemlerin kurulması, bu alandaki mevzuat eksiklikleri ile ilgili kanun koyucu mekanizmalara yol göstermektir.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?