trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin aklınıza gelen tüm sorulara yanıtları bu sayfada bulabilirsiniz. OSGB Hizmeti hakkında diğer sorularınız için bize iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim formlarını da kullanabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği İhtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz

İş sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Nelerdir?

İş sağlığı ve güvenliği çalışma hayatındaki tüm ihtiyaçlarınızı kapsayan geniş bir hizmet türüdür. Başlıca sıralamak gerekirse, İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Diğer Sağlık personeli hizmetleri sayılabilir. 6331 Sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereği, işyerlerinde isg profesyöneli bulunması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti’nde Ticari faaliyette bulunan işletmeler 3 sınıfa ayrılmıştır.
Bunlar;
Az Tehlikeli
Tehlikeli
Çok Tehlikeli
sınıftaki işletmelerdir. Az tehlikeli sınıf 50 den daha az çalışanı bulunan işletmelerde isg profesyöneli bulundurma zorunluluğu yoktur.

Sağlık Raporu Hizmetleri Nelerdir?

İşe Giriş Sağlık Raporu, Yurtdışı çalışma raporu, Staj için sağlık raporu, ağır ve tehlikeli işler raporu, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışabilir raporu. İş için sağlık raporu ‘nun bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Çalışanlarınız için en iyi çözümleri üretmek amacıyla sektördeki tecrübemizi kullanıyoruz. Sizler için neyin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle siz değerli çalışma adaylarına uygun çözümler sunuyoruz. Bursa sağlık raporu, istanbul sağlık raporu, nilüfer sağlık raporu, osmangazi sağlık raporu, yıldırım sağlık raporu ihtiyaçlarınız için bizi arayın.

Kanunen işyerinde alınması zorunlu eğitimler Nelerdir?

Temel İSG eğitimi, İş sağlığı ve güvenliği eğitimi, ilkyardım eğitimi, temel yangın eğitimi, acil durum ekipleri eğitimi, iş başı oryantasyon eğitimi. Çalışanların işyerinde belirli periyotlar halinde bu eğitimleri alması gerekir. İhtiyacınız olan eğitimlere profesyönel bir çözüm arıyorsanız. Doğru yerdesiniz. Eğitim Hizmetlerinde sizlerle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Periyodik Kontrol Hizmetleri Nelerdir?

İşyerinizde bulunan ekipmanların, elektrik ve topraklama tesisatlarının, yangın algılama, söndürme, ihbar sistemlerinin her yıl kontrol ettirilmesi gerekir. Bu periyodik kontrol adıyla anılır. Periyodik kontrol hizmetlerini yapmaya yetkili kişi İSGGM tarafından yetkilendirilmiş Kalıcı kayıt numarasına sahip Mühendislerdir. K Belgeli Mühendislerimiz ile işyerinizin periyodik kontrol ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyoruz

İSG Yazılımı Çözümleri, ibys yazılımı Nedir?

2018 yılında aktif olarak hayata geçen işyeri bilgi yönetim sistemi yazılımları aracılığıyla bakanlığa veri gönderimlerinizi sağlıyoruz. İBYS Yazılımı bugün tüm işyerleri için büyük bir ihtiyaç olmakla birlikte sizlerin kanuni yükümlülüklerinizide yerine getirmenizi sağlıyor. Bu yönüyle oldukça faydalı bir uygulama olan ibys yazılımı almayı düşünüyorsanız. Buradayız.

Sivil Savunma Planı Nedir?

Sivil Savunma Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanması gereken sivil savunma planı ihtiyaçlarınız için profesyönel çözümler sunuyoruz.

Acil Durum Krokisi Nedir?

Binaların Yangından korunması hk. yönetmelik ve işyerlerinde acil durumlar hk yönetmelik kapsamında asılı olması gereken kroki. Acil durum krokisi işyerlerinde asılı bulunması gerekiyor. Yangın tahliye planı adıyla da anılan kroki, işyerlerinden kolay kaçış için görsellik hizmeti sunuyor.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini bir tek sayfaya sığdırmak oldukça güç ve zaman alıyor. İSG ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerde Halim ASA İSG Danışmanlığı yanınızda destek vermeye hazırdır.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?