trende

nilüfer sağlık raporu

nilüfer sağlık raporu

nilüfer sağlık raporu hizmeti mi arıyorsunuz? aşağıdaki bağlantıları kullanarak anında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

nilüfer sağlık raporu hizmetimiz ile nilüfer ‘de çalışanlar için uygun fiyatlarla sağlık raporu sunuyoruz. İşe Giriş Sağlık raporu almak için, aşağıdaki formu doldurmanız yada 0551 254 56 38 numaralı telefona bir whatsapp mesajı bırakabilir yada arayabilirsiniz.

Nilüfer sağlık raporu veren osgb ‘ler

Nilüfer ilçesinde bulunan 50 ‘nin üzerinde osgb firması bulunuyor.

Nilüfer ilçesinde bulunan tüm osgb firmalarını merak ediyorsanız Nilüfer OSGB Firmaları başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu OSGB Firmaları kendilerine ait laboratuvarlar yada çözüm ortakları ile nilüfer sağlık raporu hizmetini Nilüfer ‘de ikamet eden çalışanlara sunuyor.

nilüfer sağlık raporu, Hangi Çalışanlar Sağlık Raporu almak zorunda

İşe Giriş Sağlık Raporu Tüm Tehlike sınıflarında zorunludur. Nilüfer, bir sanayi şehri olması sebebiyle, az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işletmelerin tümünün bir arada bulunduğu bir ilçe, bu nedenle çalıştığınız işyeri hangi tehlike sınıflarında yalnızca 50 ‘den az çalışanı olan Az Tehlikeli işyerleri için Kanun aile hekimlerinden bu rapora ulaşım imkanı sağlıyor diğer tehlike sınıflarında kaç çalışan olursa olsun. Sağlık Raporu ‘nu alma zorunluluğunuz bulunuyor. Nilüfer ilçesinde bulunan çalışanlar ise bursa nilüfer sağlık raporu ‘nu temin etmek için en uygun fiyatlı firmaları arıyorlar.

Sağlık Raporu olarak belirtilen EK-2 Formu Nedir?

nilüfer işe giriş sağlık raporu, nilüfer işe giriş sağlık raporu
Ek- 2 Sağlık

İşe Girişlerde çalışanın öyküsünü, yapacağı işi ve tıbbi anamnez bilgilerinin yer aldığı bölümlerin bulunduğu rapora verilen isimdir. İşe Giriş Periyodik Muayene formu olarakta geçen bu form OSGB Firmalarının yetkilendirilmesi için kanuni dayanak olan İSG Hizmetleri yönetmeliği ekinde sunulmuştur.

İşe Giriş Sağlık Raporu düzenlenirken, işyeri hekimi sağlık tetkiklerini inceledikten sonra, ek-2 sağlık raporunu doldurarak, çalışanın bilgilerini buraya yazar.

Burada önemli olan nokta çalışanın beyanlarıdır. Sağlık raporu‘nu doldururken doğru beyanlar vermeniz, sağlık raporunun uygun oluşturulması açısından önem arz etmektedir.

nilüfer sağlık raporu, Aile Hekimlerinden Alınabilir mi?

Yukarıdaki tehlike sınıflarında yazdığı üzere Az Tehlikeli sınıfta ise ve çalıştığınız yerde 50 den az çalışan mevcutsa nilüfer sağlık raporu Aile hekiminden alınabilir.

Peki, çalışmaya başladığınız yer;

  • Az Tehlikeli ancak çalışan sayısı 50 ‘den fazlaysa
  • Tehlikeli yada Çok Tehlikeli Sınıftaysa?

bu gibi durumlarda işe giriş sağlık raporunu almak için Özel Kuruluşlardan OSGB Firmalarından bu raporları alabilirsiniz.

Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışma Raporu Nedir?

Aynı adı taşıyan Ağır ve Tehlikeli işler yönetmeliği yürürlükte kaldığı sürece bu işlerde çalışanların sağlık raporu almasını zorunlu kılıyordu, ancak 6331 Sayılı kanunun çıkması ve ilgili yönetmeliğin yürürlükten kaldırılmasından sonra İşe Giriş Sağlık Raporu olarak adı değişmiştir.

Periyodik Sağlık Muayenesi

Çalıştığınız işyerleri yine tehlike sınıflarına göre belirlenmiş periyodlarda sağlık raporlarının yenilenmesi kanunen zorunludur. Az Tehlikeli sınıflarda 5 yılda, Tehlikeli sınıfta işyerlerinde 3 yılda, Çok Tehlikeli işyerlerinde ise her yıl çalışanların sağlık raporları yenilenmelidir. Periyodik Sağlık Muayenesi hizmetimiz ile çalışanlarınızın sağlığını kontrol altında tutabilirsiniz

iş değişikliklerinde işe giriş sağlık raporunu tekrar almak zorunlu mu

İş değişikliklerinde Temel İSG Eğitimleri için aynı tehlike sınıfında işe başlamaları halinde tekrar eğitimi zorunluluğu bulunmuyor. Ancak işe giriş sağlık raporlarında durum ne yazık ki böyle değil. İş Değişikliklerinde eski işyerinden çıktıktan sonra iş kaybınızın (vücut), mesleki hastalık durumunuzun tespit edilebilmesi için mutlaka İşe Giriş sağlık raporunun alınması gerekmektedir.

nilüfer sağlık raporu fiyatları

nilüfer sağlık raporu, yaptıracağınız tetkikler hariç olmak üzere (rapor yazılması işlemi, tahlilleri daha önce yaptırmışsanız rapor için istenen ücrettir) 80 TL den başlayan fiyatlarla sunulan hizmet. Tetkikler ve çalışılacak işin tehlike sınıfına göre değişiklik göstermektedir.

İşe Giriş Sağlık Raporu İletişime geçmek için aşağıdaki butona basarak bizi arayabilir, yada teklif formunu doldurabilirsiniz.

30.08.2021
2.582
Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?