trende

kütahya mobil sağlık aracı

kütahya mobil sağlık aracı

kütahya mobil sağlık aracı hizmetimiz hakkında aşağıdaki bilgilerle bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İşe Giriş Sağlık Raporu hizmetlerine bağlı olarak, çalışanlarınızın tehlike sınıfına göre tekrar sağlık taraması yapılması gereken (Az Tehlikeli, 5 yılda bir, Tehlikeli 3 yılda bir çok tehlikeli işlerde ise her yıl) periyodik sağlık muayenesi ihtiyacınızı en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

kütahya mobil sağlık aracı hizmetimiz hk bilgi almak için tıklayın

Kütahya OSGB Firmaları ve sahip olduğumuz çözüm ortaklarımız ile siz değerli müşterilerimize kütahya osgb hizmetinde olduğu gibi mobil sağlık aracı ihtiyaçlarınız içinde en uygun fiyatlarla çözüm sunmaya devam ediyoruz.

kütahya mobil sağlık aracı kaç kişiye kadar hizmet sunuyor.

20 ve daha fazla çalışanı olan işyerlerine mobil sağlık aracı hizmeti verebiliyoruz.

bursa mobil sağlık aracı hizmeti ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz,
kütahya mobil sağlık aracı ile çalışanlarınızın zaman kaybetmeden sağlık taramalarının yapılmasını sağlamaktadır. İhtiyacınız olan tek şey mobil sağlık aracı teklif formunu doldurmak yada 0551 254 56 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz
mobil sağlık aracı ile kan sayımı, hemogram ölçümlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
mobil sağlık aracı ile hemogram, tam kan sayımı ölçümleri gerçekleştirilerek çalışanlarınızın kan değerlerine bağlı olarak gerekli ölçümler gerçekleştirilerek sağlık muayenesi raporu düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.
mobil sağlık aracı bursa tam kan sayımı hizmetimiz için bizi arayın 0551 254 56 38
Mobil sağlık aracı kütahya ‘da bulunan işyerlerinizde tüm ilçelere ziyaret gerçekleştirebiliyoruz. Sağlık tarama ihtiyaçlarınız için iletişim formunu doldurmanız yada iletişim numaramızı aramanız yeterlidir.

mobil sağlık tarama aracı hangi tetkikler yapılabiliyor.

Mobil sağlık aracımız bulunduğunuz hizmet noktasındaki çözüm ortaklarımıza göre değişiklik göstermekle birlikte, kan tahlillerinin tümü yapılabiliyor, yine odyo, işitme testi, sft solunum fonksiyon testi, akciğer grafisi, akciğer filmi gibi sağlık tetkikleri mobil sağlık aracı ile yapılabilir.

mobil sağlık tarama aracı hizmetimizle Kütahya ‘nın tüm ilçelerine ve sınır komşusu tüm illerine hizmet sunabiliyoruz. Her geçen gün çözüm ortaklarımızla yaptığımız anlaşmaları arttırarak Tüm Türkiye’ye kaliteli ve uygun fiyatlarla mobil sağlık tarama aracı hizmetimizi ulaştırmayı hedefliyoruz.

04.12.2021
1.355
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?