trende

Referanslar

Anasayfa » Referanslar
Referans
ref1-1
Referans
ref2
Referans
ref3
Referans
ref4-1
Referans
ref5
Referans
annahhariri
Referans
etka-d
Referans
ref8
Referans
ref9
OSGB, İSG, İBYS, HBYS, LMS
Çalışanlarınızın ve işletmenizin 6331 Sayılı Kanun çerçevesinde tüm kanuni zorunlulukları hk çözümler üretiyoruz.

6331 Sayılı Yasa Kapsamında OSGB ve İSG Faaliyetleri

6331 Sayılı yasa’nın yürürlüğe girmesinden sonra, işletmelerin tümünde İSG Hizmetlerinin yürütülmesi kanuni bir zorunluluk haline geldi.

6331 Sayılı İSG Kanunu

Sadece Az Tehlikeli sınıfta ve 50 ‘den az çalışanı olan işletmeler için OSGB ‘lerden yada bireysel İSG Profesyönellerinden hizmet alma zorunluluğu, İşveren yada İşveren vekilinin alacağı belge ile giderilebileceği belirtilmiştir.

Diğer iki tehlike sınıfı olan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde çalışan sayısı 1 ve yukarısı olduğunda İSG faaliyetlerinin OSGB üzerinden, firma personeli olarak yada bireysel İSG Profesyöneli ile anlaşarak alınması gerekmektedir.

OSGB yada bireysel olarak İSG Faaliyetlerinizin yürütümünde Güvenilir bir Danışmanlık bugün Kurumsal işletmelerin en büyük ihtiyacıdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Faaliyetleri arasında en büyük sorunlardan biri olan Eğitimdir. Bugün bir çok işletmede eğitim, bir zaman kaybı gibi görülüyor. Tehlike sınıfına göre sunulması gereken eğitim süreleri işletmelerde OSGB ‘ler aracılığıyla, İSG Profesyönelleri tarafından karşılaştıkları zorluklar sebebiyle zaman zaman içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

LMS – Öğrenim Yönetim Sistemi

Açık kaynak sistemi üzerinde geliştirdiğimiz, Öğrenim Yönetim Sistemi ile, eğitimlerinizi planlayabilirsiniz. En önemlisi takip edilmesi gereken eğitimleriniz için;

  • İSG Profesyöneli, (İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi)
  • OSGB Sorumlu Müdürü
  • İSG Hizmeti Alan Firma yetkilisi
  • Eğitim Süresi yaklaşan personeller

bilgilendirilebilir.

Bir çok firmada İK yöneticilerinin en çok sorduğu sorulardan biri eğitimleri planlamamda yardımcı oluyor mu? Sorusuna yada Çalışanın Eğitim süresi geçti mi? Telaşına kapılmadan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Eğitimlerinizi Kolayca Takip Edin

Yazılımımız üzerinden frmanızla ilgili eğitimleri ekleyebilirsiniz, bu eğitimlerle çalışanlarınızın gelişimini sürekli hale getirebilirsiniz. Öğrenim Yönetim Sistemi üzerinden eğitime katılan çalışanlarınızın başarılarını ölçebilirsiniz. HalimLMS Öğrenim Yönetim Sistemine gitmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?