trende

osgb sağlık raporu nasıl alınır?

osgb sağlık raporu nasıl alınır?

Çalışanların işe girişlerde en merak ettiği sorulardan biride osgb sağlık raporu nasıl alınır sorusuna bu yazımızda yanıt vermeye çalışacağız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen, tüm ortak sağlık ve güvenlik birimi ‘nde (osgb firmaları) bünyesinde tam zamanlı olarak çalışan işyeri hekimleri sağlık raporunu verebilmektedir.

osgb sağlık raporu fiyat teklif formu

osgb sağlık raporu nereden alınır?

Yukarıda paylaştığımız bilgilere bağlı olarak, Bursa OSGB Hizmetleri olarak osgb sağlık raporunu 0551 254 56 38 numaralı telefondan iletişime geçerek alabilirsiniz.

aile hekiminden sağlık raporu alınır mı?

Aile hekimleri tehlike sınıfınıza bağlı olarak osgb sağlık raporu, işe giriş sağlık raporu verebildikleri için, sizin nerede çalışacaklarınızı sistem üzerinden görme imkanları bulunmuyor, bu nedenle genelde, risk altına girmemek için aile hekimlerinden sağlık raporu alınamıyor. konuyla ilgili net bilgiler için Bursa İşe Giriş Sağlık Raporu başlıklı yazımızda Tehlike Sınıfına göre İşe Giriş Sağlık Raporu alt başlığına bakabilirsiniz.

osgb sağlık raporu ücretli mi?

osgb sağlık raporu ücretleri şehirden şehire farklılık göstermekle birlikte, bursa osgb firmaları ‘nda 80 -150 arasında değişen fiyatlarla bu hizmet sunulmaktadır.

osgb sağlık raporu ücreti ne kadar

Bunun için aşağıda bulunan osgb sağlık raporu fiyat hesaplama ekranını kullanabilirsiniz, aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek, istediğiniz sağlık raporu tetkiklerinin ne kadar tuttuğunu tahmini olarak görebilirsiniz. Sağlık tetkiklerinin net fiyatları için 0551 254 56 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

osgb sağlık raporu kaç günde çıkar?

osgb sağlık raporu tetkiklere bağlı olarak 3 4 saat içinde alabilirsiniz. Sabah erken saatlerde verdiğiniz tahlilleri öğleden önce sonuçlarını alabilirsiniz. pazartesi, cuma 08:00 – 18:00 saatleri arasında Bursa, Nilüferdeki binamızda sağlık raporu tetkiklerini yaptırabilirsiniz.

10.07.2021
2.102
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?