trende

Uzaktan Çalışmalarda İSG Panelini Kaçırmayın!

Uzaktan Çalışmalarda İSG Panelini Kaçırmayın!

İSGKATİP sisteminde bugün yayınlanan duyuruda iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü tarafından 18 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan panele yoğun ilgi sebebiyle kontenjanlar dolmuş, ilgili panelİSGGM youtube kanalında canlı yayınla iş sağlığı ve güvenliği profesyönelleri ve gönüllülerince takip edilebilecek.

Uzaktan Çalışma Sistemi “Pandemi Sonrasında Çalışan ve İşverenlerin Yeni Gözdesi”

Pandemi’de yaşanan uzun süreli kapanmalar, işverenlerin işlerinin yürütümünü sağlamak için yeni çalışma modellerini zorunlu olarak denemesine sebep oldu. Hibrit ve tam uzaktan çalışma olarak, işyerlerinden uzaklaşan çalışanlar için yeni çalışma modelleri, hızlıca çıkarılan genelge ve yönetmeliklerle çalışanların bu yeni sistemdeki haklarının hukuki çerçeveleri belirlendi.

temel isg eğitimi, uzaktan iş güvenliği eğitimi
uzaktan iş güvenliği eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği temel eğitimi

İlginizi Çekebilir: Uzaktan Temel İSG Eğitimleri

Özellikle pandemi döneminde ihtiyaç haline dönüşen uzaktan eğitim sistemleri, etkin ve ölçülebilir kullanımlarıyla uzaktan çalışma modellerinde önde gelen çalışmalardan biri olarak görülüyor. Sizlerde çalışanlarınızın Temel İSG Eğitimlerini uzaktan eğitim sistemleri ile çözümlemek, onların aldıkları eğitimleri ölçmek istiyorsanız, aşağıdaki butonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzaktan Çalışma Modelinde Örnek İSG Uygulamaları Paylaşlıacak

Zaman zaman dezavantajları da gündeme gelen uzaktan çalışma modelinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda da anlaşmazlıklar ve eksik noktalar, tarafların yaptığı katkılarla giderilmeye çalışıldı. Türkiye’de İSG mevzuatının altyapısının oluşturulmasında başat rolü oynayan İSGGM tarafından ilgili tarihte düzenlenecek olan panelde bu konu üzerine bir çalışma ortaya konarak, İSG yönünden uzaktan çalışma sisteminde örnek İSG uygulamalarına yer verilip, bu açıdan bir değerlendirme yapılacak.

Yapılacak panele yoğun katılım dolayısıyla canlı yayından İSG profesyönellerinin katılımına sunulan etkinliğe İSGGM youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

İSGKATİP Duyuru Metni

“Uzaktan Çalışmada İş Sağlığı ve Güvenliği Çerçevesi: Sağlıklı ve Üretken Uzaktan Çalışma” konulu panelimiz 18 Temmuz 2022 tarihlerinde düzenlenecektir.

Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilecek olan, uzaktan çalışma uygulamalarının İş Sağlığı ve Güvenliği bakış açısıyla değerlendirileceği, uzaktan çalışmada İSG alanındaki gelişmelerin ve iyi uygulama örneklerinin konuşulacağı “Uzaktan Çalışmada İş Sağlığı ve Güvenliği Çerçevesi: Sağlıklı ve Üretken Uzaktan Çalışma” konulu panelimiz 18 Temmuz 2022 tarihinde saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Panelimize olan yoğun ilgi nedeniyle katılımcı kontenjanımız dolmuş olup, paneli YouTube’dan canlı olarak izleyebilir ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sağlıklı ve güvenli günler dileriz.

Tarih: 18 Temmuz 2022 (10:00)

Etkinlik Takip: Online (Youtube: https://www.youtube.com/c/isggmmedya)

07.07.2022
893
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?