trende

osgb yazılımı

osgb yazılımı

OSGB Yazılımı ‘nda bir Marka

Healthy OSGB Yazılımı bir kaç kişilik ortak sağlık ve güvenlik biriminden 100 lerce çalışanın ve hizmet alan kurumun bulunduğu osgb firmaları ‘nda, İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunabilirsiniz.

OSGB Hizmeti alan tüm firmalarınızın takibini tek bir program üzerinden gerçekleştirmeniz için aralıksız çalışıyoruz.

OSGB Yazılımı ihtiyacınız mı var ?

İBYS, OSGB, İSG Yazılımı Fiyat Teklif Formu
IBYS Yazılımı, OSGB Yazılımı, İSG Yazılımı olarak adlandırılan İşyerlerinde İSG Faaliyetlerini takibini sağlayan Healthy İBYS yazılımımız ile işyerinizin Sağlık ve Güvenlik ihtiyaçlarını her zaman takip edebilir, Bakanlığa veri gönderimi zorunlu olan, İSG Eğitimi, Muayene Bilgileri, ve Tehlike kodlarını bakanlık sunucularına eimzanız ile gönderebilirsiniz. İBYS Yazılımı fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğer firma olarak başvuru yapıyorsanız doldurun
Size Teklif iletebilmemiz için lütfen doldurun
Lütfen hangi kurum tipinde yazılımı kullanacağınızı seçiniz.
Yazılım Kullanım Tipi, Kurumsal yada OSGB olarak işaretlenmişse lütfen yazılımı kullanacak İSG Profesyöneli sayısını rakam olarak bu alana giriniz.
Eklemek istediğiniz başka konular varsa bu alana yazabalirisiniz.

1992 yılında Hastane Bilgi Yönetim Sistemi olarak ilk sürümümüz yayınlandı. 2000 li yıllarda Windows arayüzü’ne ve SQL teknolojisine geçtik. Bu sayede müşterilerimiz daha hızlı, kolay ve farklı platformlarla çalışma imkanına kavuştu. Teknolojik gelişmelere uyum sağlamayı sürdürmeye devam ettik. Bugün Windows, Linux MAC OSX gibi farklı masaüstü uygulamalarında çalışmaktadır.

OSGB Yazılımı ile Randevularınızı her yerden takip edebilirsiniz

osgb yazılımı üzerinden oluşturduğunuz randevularınıza tüm bulut cihazlarından (iphone, android, tablet ve cep telefonları) ulaşmanızı sağlayarak randevularınızı her yerden görmenize imkan sağlamaktadır.
OSGB Yazılımı mız Mobil Cihazlarla uyumlu çalışır

OSGB Yazılımı üzerinden işyeri hekimleriniz ve iş güvenliği uzmanlarınız için oluşturduğunuz Randevular Bulut (Cloud) ortamında çalışır.

Oluşturduğunuz randevularınızı cep telefonlarınız üzerinden görün. Sağlık çalışanlarınız ve osgb yazılımını kullanan personelleriniz tüm randevularını IOS (IPhone), Android gibi tüm mobil cihazlardan takip edin.

Bu sayede randevu defterinizi yanınızda taşımaz, randevularınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Healthy osgb yazılımı İşlerinizi ve osgb firması olarak takibini kolaylaştıran hasta takip yazılımıdır.

E-Devlet Uygulamaları ile Entegre Çalışır

Medula, E-Nabız, Bakanlık sunucuları gibi sistemlerle uyumlu çalışır. OSGB yazılım Sistemimiz bu uygulamalarla sorunsuz haberleşip veri gönderir. Bu sayede kanuni yükümlülükleriniz healthy osgb yazılımı ile güven içinde kalır.

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında veri güvenliği sağlanmış. Kişisel bilgilerin şifrelenmesi sağlanmıştır. Siz sadece hizmet sunduğunuz işletmeleriniz ile ilgilenin verileriniz bizimle güvenilir ellerde.

Healthy osgb yazılımı e devlet uygulamaları ile entegre çalışır, böylelikle siz osgb yazılımını kullanırken arka planda sizin sağlık bakanlığının taleplerine uygun hareket etmenizi sağlar.
osgb yazılımı e devlet uygulamaları

Tüm OSGB Firmaları için tek bir Yazılım

Healthy OSGB Yazılımını Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, İş sağlığı ve güvenliği birimi, yada ferdi olarak İSG profesyöneli faaliyetlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sağlam Altyapısı ile Güvenilir Hizmet Desteği

Healthy Altyapısını taşıyan Yazılımlarımız; verimliliği, kullanım kolaylığı, sağlam yapısı, güncel teknolojisi ve arkasındaki hizmet desteği ile tercih edilmektedir.

Esnek Raporlamalarımız ile Geleceğinizi Öngörün

Tutarlı istatistik ve raporlama araçları, osgb yazılımlarının vazgeçilmez araçlarıdır. Healthy performans ölçümleri ve değerlendirmeleri ile işletmenizi takip ve kontrol altında tutmanıza imkan sağlar. Grafik ve tablolarla yönetime net mesajlar verilmektedir.

Gelişmeye ve Geliştirmeye Devam Ediyoruz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Entegre sistemler ( ibys Yazılımı ) projesi kapsamında zorunlu tutulan temel isg eğitimi veri gönderimlerine 2018 Ocak ayından itibaren başlamış, bu güne kadar 100 Binin üzerinde temel isg eğitimi verisini başarıyla bakanlık sunucularına iletmiştir.

Healthy markalı tüm ürünler Bulut (Cloud) teknolojisine uyumludur.

OSGB Yazılımı Fiyat Teklif Formu

OSGB Yazılımı fiyat teklifi, demo talepleri gibi konular için fiyat teklif formunu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

17.08.2021
1.981
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?