trende
Yurtdışında çalışma fırsatınız engellere takılmasın.
Yurtdışı Sağlık Raporu

Yurtdışında çalışmak için işyerleri tarafından bakanlık onaylı çalışan sağlığı merkezleri çasmer, yada laboratuvarlardan yurtdışı sağlık raporu alınması ‘nı isteyebilir. Bu gibi durumlarda bakanlık onaylı laboratuvarlarımız ile çalışanlarınızın yurtdışı sağlık raporu ihtiyaçları için uygun çözümler üretmek için sizi bekliyoruz.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmak için bağlantılara (butonlara) tıklamanız yeterli. Telefon araması yapabilir yada bir whatsapp mesajı bırakabilirsiniz.

Yangın Tahliye Planı İletişim bilgilerimiz.

Yurtdışı sağlık raporu hizmetimizde 5 doktor onayı bulunmakla birlikte sağlık kurulu raporu tanımıyla da adlandırılmaktadır. Yurtdışı sağlık raporu ile ilgili aklınıza takılan sorular için bize bilgi göndermek istiyorsanız, aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Genel İletişim Formu
Reklam talebiniz mi var? yada bir öneri, tüm öneri ve şikayetleriniz için bu formu kullanabilirsiniz.

Yurtdışında çalışmak için alınması zorunlu olan yurtdışı sağlık raporu hizmetlerinde bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar, Irak, Özbekistan, Sırbistan, Almanya, Rusya, Somali gibi farklı ülkelere çalışmak için giden vatandaşlarımızın yurtdışı çalışma sağlık raporu ihtiyaçlarında sürekli yanlarında olduk. Sağlık raporu hizmetlerindeki tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Yurtdışı sağlık raporu örneği

Yurt dışı sağlık raporu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?