trende

sağlık raporu ücreti

sağlık raporu ücreti

sağlık raporu ücreti sağlık raporu çeşitlerine göre, bursa, İstanbul, Ankara, Kütahya gibi şehirlere göre farklılık göstermektedir.

Sağlık Raporu almak istiyorsanız en uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara 0551 254 56 38 WhatsApp: 05512545638 mail: [email protected]

hangi sağlık raporu türleri bulunuyor?

 • işe giriş sağlık raporu ücreti
 • periyodik sağlık raporu ücreti
 • portör muayenesi sağlık raporu ücreti
 • karaciğer ve böbrek fonksiyonları sağlık raporu ücreti
 • biyokimya sağlık raporu ücreti
 • Yeni ehliyet sağlık raporu ücreti
 • ehliyet yenileme sağlık raporu ücreti
 • Heyet raporu ücreti
 • yurt dışı çalışmaları için sağlık raporu ücreti
 • Staj için sağlık raporu ücreti
 • banka işe giriş sağlık raporu ücreti
 • 5 doktorlu sağlık raporu ücreti
 • Kamu daimi işçileri için sağlık raporu ücreti
 • DSİ daimi işçi sağlık raporu ücreti
 • Orman Müdürlüğü daimi işçi sağlık raporu ücreti

başlıca yukarıdaki gibi olmak üzere farklı branşlar için istenen farklı sağlık raporu türleri olabilir. Bu nedenle sağlık raporu ücreti ‘de bu taleplere göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda kısa balıklar halinde sağlık raporu ücreti konusu için fiyat bilgilerini paylaşacağız.

işe giriş sağlık raporu ücreti

işe giriş sağlık raporu, yeni işe giren her çalışanın kanunen alması gereken, evraklardan biridir. Çalışacağınız işe bağlı olarak istenen tahlillerin sayı ve türüne göre sağlık raporu ücreti değişim göstermektedir. Açıklamak gerekirse 3 lü test olarak bilinen (aşağıda açıklamalarını bulabilirsiniz) test gurubunda sağlık raporu ücreti ortalama olarak 120 TL ile 300 TL arasında ücretleri bulunuyor.

sağlık raporu ücreti oranları neden bu kadar farklı?

yukarıda sağlık raporu ücretlerinin türlerine göre farklılık gösterdiğini belirtmiştik. Ancak kendi içindeki gruplarda da sağlık raporu ücreti değişkenlik gösterebilir. Örneğin bursa sağlık raporu için bu tetkiklerin ortalaması 120 TL -200 TL arasında iken istanbul sağlık raporu için ortalama ücret 250 TL -700 TL arasında gözlemlenebilir.

Daha önce yaptığımız görüşmelerde müşterilerimizin, istanbul sağlık raporu ücreti için kendilerinden 1000 liralık bir ücret talep edildiği bilgisini de aldık. Ne yazık ki çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ve sağlık bakanlığı tarafından herhangi bir taban ücreti, tavan ücreti gibi bir skala belirlenmediği için sağlık raporu ücreti fiyat farklılıklarını uzun bir süre görmeye devam edebilirsiniz

Uygun fiyatlarda sağlık raporu ücreti için;

Ara 0551 254 56 38 WhatsApp: 05512545638 mail: [email protected]

Akciğer grafisi

Pa akciğer grafisi, 35×35 Akciğer grafisi isimleriyle anılır.

Odyometri

işitme testi olarakta bilinir.

Hemogran

kan sayım testi olarakta bilinir.

sağlık raporu yalnızca bu yukarıda sayılan üç tetkik’e bağlı değildir. Bu nedenle sağlık raporu ücreti için yukarıda belirtilen ücretlerin, istenen tahlillerle göre farklılık gösterebileceğini unutmayın.

periyodik sağlık raporu ücreti

işe giriş sağlık raporu ‘ndan çok büyük bir farklılığı bulunmuyor. Bu nedenle periyodik sağlık raporu ücreti de işe giriş sağlık raporu ücreti ile aynı kriterlere bağlı olarak değişim gösteriyor.

portör muayenesi sağlık raporu ücreti

portör muayenesi sağlık raporu içerisinde gaita kültürü, gaita mikroskobisi, boğaz kültürü ve burun kültürü tahlilleri bulunmaktadır. Toplamda 4 tahlil bulunan portör muayenesi düzenlenen sağlık raporu ücreti ile birlikte ortalama 120 TL -170 TL arasında bulunmaktadır.

karaciğer ve böbrek fonksiyonları sağlık raporu ücreti

AST, ALT testlerinin bulunduğu karaciğer ve böbrek fonksiyonları sağlık raporu ücreti 100 TL – 150 TL arasında değişmektedir.

biyokimya sağlık raporu ücreti

ÜRE /BUN, kanda Kreatinin gibi testlerin bulunduğu biyokimya testleri çok fazla tetkiki içinde barındırabilir. Ancak genel olarak cümle başında belirttiğimiz tetkik ve tahliller istenmektedir. Bu tahliller üzerinden bir sağlık raporu ücreti belirtmek gerekirse yine 100 TL – 150 TL arasında biyokimya sağlık raporu ücreti bulunmaktadır.

Yeni ehliyet sağlık raporu ücreti

yeni ehliyet alacak sürücü adaylarından istenen ehliyet için sağlık raporu, kan grubu kartınızın bulunup bulunmadığına göre farklılık gösterebilir. Kan Grubu kartınız bulunuyorsa 150 -250 TL arasında, kan grubu kartınız yoksa 200 TL – 300 TL arasında ehliyet sağlık raporu ücreti ödeyebilirsiniz.

19.11.2021
1.240
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?