Akciğer Filmi Fiyatı Ne Kadar?

Akciğer Filmi Fiyatı Ne Kadar?

Akciğer grafisi, Akciğer filmi fiyatı ve akciğer filmi ne kadar sürede alabileceğiniz hakkındaki yazımızı aşağıda okuyabilir, hızlı fiyat teklifi için aşağıdaki teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

bursa işe giriş sağlık raporu konum almak için tıklayın

Lütfen yaşadığınız şehri yazın
Birden Fazla seçim yapabilirsiniz

Neden Akciğer Filmi Çektiririz?

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde çalışabilir raporu, ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu, ağır ve tehlikeli işte çalışamaz raporu gibi isimlerle anılan İşe Giriş Sağlık Raporu hizmetlerinde yada Ehliyet için sağlık raporu almak istediğinizde, heyet raporu, iş görememezlik raporu gibi Sağlık Raporu ile alakalı bir çok konu için akciğer grafisi çektirmek isteyebilirsiniz. Bunun yanında nefes darlığı ve sağlık problemleri ile ilgili olarak herhangi bir sağlık raporu ihtiyacınız olmasada Akciğer grafisi – Akciğer filmi çektirmek isteyebilirsiniz.

Akciğer Filmi Nerede Çekilir

Akciğer filmi çekmek için Bursa ‘da işe giriş sağlık raporu nilüfer ilçesinde hizmet veren işletmemiz, Mevki olarak Üçevler Mahallesindedir. Nilüfer, osmangazi, yıldırım, kestel, gürsu, mudanya gibi bölgelerden işe giriş sağlık raporu için tek vesayet ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Akciğer Filmi Ücreti, Akciğer filmi fiyatı

Bursaray Metro istasyonunu kullanacak kişiler için, Ataevler Metro istasyonundan indikten sonra NİLÜFER İŞKUR BİNASINI görebilirler.Nilüfer İş Kur Binası ile Karşı karşıya olan Bursa Nilüfer Adli Tıp Kurumu binasının yakınındayız. Aşağıda bir harita kodunuda görebilirsiniz. Yine Google’a halim asa yazdığınızda sağ bölümde çıkan kısımda yol tarifine tıklayarak haritadan yol tarifi alabilirsiniz.

Açık Adresimiz: Üçevler Mahallesi Esra Sokak, Ağcihan İş Merkezi No 8 Kat 3 Nilüfer Bursa

Akciğer Filmi, Röntgen çekiminde nelere dikkat etmeliyiz?

Akciğer filmi çekilirken en önemli nokta, kullanılan cihazın düşük dozlarda çekim yapmasıdır. Radyasyon yönetmeliğine göre belirlenen yıllık dozlara maruziyet işe giriş sağlık raporu alan çalışanlar için özellikle incelenmelidir. Çünkü işe giriş sağlık raporları her yeni işe girişte yeniden alındığı için buna bağlı olan tetkiklerden biri olan akciğer filmide tekrar tekrar çekilmektedir. Çalışanın yoğun radyasyona maruz kalması, kanserin en büyük etkenlerinden birini oluşturmaktadır.

Yine herkes tarafından bilinen bir diğer durum, hamile çalışanların asla akciğer filmi çekilmemesi gerekmektedir. Akciğer grafisini çekindiğiniz esnada, Akciğerinizin tamamının havayla dolması için derin bir nefes alıp 10 15 sn tutmanız yeterli olacaktır.

Akciğer filmlerinde sağlıklı olan noktalar (içinde hava ile dolu olan kesecikler siyah yada koyu gri şeklinde görünecek, pnömokonyoz vb hastalık belirtisi olan noktalar ise beyaz şekilde görünecektir.

Akciğer Filmi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Akciğer filmi diğer tetkiklere bağlı olarak 30 dk ile 2 saat arasında çıkmaktadır. Uygun fiyatlı, düşük doz akciğer filmleriniz için nilüfer işe giriş sağlık raporu hizmetimiz için sizi işyerimize bekliyor olacağız.

Akciğer Filmi Fiyatı

Akciğer filmi fiyatı bu yazının yazıldığı tarih olan Temmuz 2021 ‘de 15 TL – 35 TL arasında değişmektedir. Sadece işe giriş sağlık raporuna bağlı akciğer filmi için geçerli olan fiyat, istenen özelliklere göre (pnömokonyoz okuyucu grup 1 ve grup 2 vb) fiyatları değişkenlik göstermektedir. Net fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

29.07.2021
1.359
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?