trende

OSGB Firmaları

05.07.2021
53
OSGB Firmaları

Türkiye’de faaliyet gösteren İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini, hizmet alan işyerlerine sunmak amacıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilen özel şirketlerin genel adıdır. Türkiye’de 2012 yılından bu yana kurulmaya başlanan OSGB Firmaları, Bursa OSGB, İstanbul OSGB, Tekirdağ OSGB, gibi il adları ile anılmaktadır.

Bugün 120’nin üstünde Bursa OSGB Firması, Bursa’da OSGB Hizmeti sunmaktadır. Sizde OSGB Hizmetlerini Uygun fiyatla almak isterseniz, aşağıda bulunan iletişim formumuzu doldurabilir. 0551 254 56 38 numaralı telefondan OSGB Hizmeti Fiyat teklifi alabilirsiniz.

OSGB Hizmeti, yetki aldıkları şehirlerde komşu illeri ile sınırlı kalmak kaydıyla sınır komşusu illerede iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sunmaktadırlar. Örneğin Bursa’da faaliyet göstermek için Yetki alan Bursa OSGB firması, sınır komşusu olan, Kütahya, Balıkesir, Yalova, Bilecik gibi illerde OSGB Hizmetleri sunabilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Teklif Formu
Bursa OSGB Hizmetleri ile ilgili en uygun fiyatlara ulaşmak için iletişim formumuzu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Birden Fazla seçim yapabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim
Halim
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?