trende

Kırmızı OSGB

Kırmızı OSGB

Nedir Bu kırmızı osgb, çok iyi osgb fiyat tekli fimi hazırlar?

Kırmızı OSGB Ne Yapar?

  • 5 dakikada risk analizi yapar,
  • İSG Katip sürelerini güncellemez
  • Zam Dönemlerinde Firmaları arar, malum maaş arttı deyip zammı aldıktan sonra çalışanlarla toplantı yapıp yaw işte firmalardan talep ettiğimiz zamları alamadık deyip aradaki farkı indirirler.

OSGB Hizmeti ‘mi arıyorsunuz, Bir Tık Kadar Yakınız

İSG Katip Sistemini bilmeyen müşterileri en sevdikleridir.

İSG Katip üzerinden 1000 dakika atanmış olan İş Güvenliği Uzmanına ve 500 dakika atanmış olan İşyeri hekimine ne olacak canım, 5 dakika uğrayıver. Geri kalan zamanında da ohmmmmm işyerine, ofise gelip sen işyeri hekimi, sağlık muayenelerini yap, sen iş güvenliği uzmanı en sevdiğim yanın olan ikinci işini yapıver, bazen bilgisayarcı, bazen periyodik kontrol ohmmm, ouhmmm (iç sesi konuşuyordur.)

Kırmızı osgb ‘ler İSGKATİP atamasını önce yaparlar, sonra işyeri hekimi yada iş güvenliği uzmanı daha iyi bir ücretle iş bulup bıraktıklarında yerlerine kimseyi atamazlar, arada bir satış ve muhasebeciler uğrayıp merhaba biz geldik diye müşterilerini elde tutmaya çalışırlar, bazende tam siper yatıp oh be bu ayda yutturduk derler.

Hak Yeme Hizmetlerini Çok Severler!

Çok güzel hak yerler yukarıda görüldüğü gibi ama dahasıda var, çalışanının sgk sını yapmaz. (Nasıl olur demeyin. Kısa çalışma ödeneği, yani pandemi döneminde 100 binlere yakın kişi sgk sız çalıştırıldı. Maaşlar devlete ödettirildi.) Ama hizmet sunduğu işyerlerine bakın şu 15 maddeyi mutlaka yazın der. Nedir o 15 madde ohmmmmm, işe girişlerde sağlık raporu olmadan, sgk girişleri yapılmadan çalışan işletmeye alınmaz yazar. Ama kendisi çalışanlarını sigorta yapmaz. Yürü koçum der.

İş Güvenliği Uzmanına İkinci İşi Yaptıralım, Yapmıyorsa Mobing Yapalım

Kırmızı osgb, çalışanlarına eskaza sigorta yapıyorsa, çalışanları dediğim, mühendis, teknik öğretmen, tekniker, fizik kimya bölümü kelli felli adamlar, sigortalarını asgari ücretten yaparlar. ohmmm sigortadan da kar ederler yani.

Mesai ücreti istemeyen İSG Profesyönelleri Can Suyu ‘dur.

Başka kırmızı osgblerin en sevdiği çalışanlar gece gündüz çalışıp, 5 kuruş para istemeyen çalışanlardır. Hatta bunlar karoshiden ölür diye korkarlar. Öyle bir olay olursa tutup kapının dışına bırakırlar ki naaşı, iş kazasına girmesin.

Uysal Çalışanlar, Rakip OSGB ‘ler

kırmızı osgb ‘ler çalışanın sırtını sıvazlayıp cebindeki para nasıl çekilir bu konularda uzmandırlar.

diğer osgb firmaları ‘nın hiç birini sevmezler, çünkü hepsi rakibidir, OSGB Firmaları zaten rakiptir. Ama OSGB Firmaları çalışanları daha büyük rakiptir. Kendi çalışanları diğer osgb firmalarına gitmişlerse onları hemen HAİN ilan ederler.

Kırmızı osgb’ler her ay kesilen faturaları çok severler hatta en sevdikleri ses oki ml321 ler vardır eski nokta vuruşlu böyle cıııırt cııııırt diye ses gelir ya o sese bayılırlar. Ama elektronik fatura ile bu zevklerinden ne yazık ki mahrum kaldılar.

Bu osgb firmaları İŞKUR desteği, KÇÖ vs buldular mı? ohhmmmm (iç ses konuşur) eller hemen kavuşur, ovuşur, ovuşur da ovuşur…

OSGB Çalışanlarını tüm firmalarına gönderirler, ama hiç birisinin sgk sını yatırmazlar böylelikle her ay para sayma makineleri çoğalır, nasıl olsa denetim de yok. Oh oh, gelsin paralar.

Kırmızı osgb’ler müşterilerine denetim gelmişse hemen İSG Profesyönelini arar, aman ha sevgili çalışanım, sevgili iş güvenliği uzmanım oradaki eksiklikleri müfettişlere belli etme, örtebildiğin kadar ört derler.

Bu osgb ler kıdem, ihbar tazminatı vermeyi sevmezler, çünkü maliyetleri düşüktür, düşük fiyat verirler. Bütün herkesi bursa osgb firmalarını, tüm osgb firmalarını bitireceğiz derler. Çalışanlarının çıkması için fırsat kollarlar, onlara şirin gözükürler, çıkış imza kağıtlarını imzaladılar mı birden cadı osgb ye dönüverirler.

06.07.2021
1.394
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?