trende

İstanbul Fatih Rehabilitasyon Merkezi Yangın Tahliye Planı

İstanbul Fatih Rehabilitasyon Merkezi Yangın Tahliye Planı

Yangın Tahliye Planı ihtiyaçlarınızda bize aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yangın tahliye planı ihtiyaçlarınızda hızlı çözümlerle daima yanınızdayız.

Yangın Tahliye Planı İletişim bilgileri

İstanbul Fatih ‘de faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezinde, Milli Eğitim Bakanlığı denetimleri için gerekli rehabilitasyon merkezi olarak hizmet sunan 5 kat ve dış çevre çizimlerinin bulunduğu yangın tahliye planı çizimlerinde, Acil toplanma noktası bitişik nizam yapılar sebebiyle en uygun çıkış kapısı kaldırımı olarak belirlenmiş. Bina içerisindeki yangın tüpü yangın butonu gibi yangın algılama ve söndürme ekipmanları yangın tahliye planında belirtilmiştir.

MEB Onayı için yangın tahliye planı

Özellikle okullarda, milli eğitim bakanlığı tarafından yönetmeliğe uygun olarak Acil Durum Krokisi adıyla da anılan yangın tahliye planlarının çizilmesi istenmektedir. Müşterimizde aynı taleplerle bize ulaşmış, hızlı bir şekilde çözüm üretebilmek için, yangın tahliye planı için keşif yapılmış.

Acil durum krokileri tüm işyerlerinde görünür alanlara asılmalı

Mimari çizimler incelendikten sonra yangın tahliye planı için gerekli olan yangın ekipmanları, acil çıkışlar, tehlike noktaları ve simgeler yangın tahliye planına eklenerek. Plan son haline getirilmiş. Acil durum ekipleri ‘de acil durum krokisi ‘ne eklendikten sonra plana son hali verilmiştir.

Yangın tahliye planı çizimlerinde en sevdiğimiz bölüm, hizmetimizi değerlendiren müşterilerimizin güzel yorumları…

13.02.2022
1.608
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?