trende

Bursa Badırga Yangın Tahliye Planı

Bursa Badırga Yangın Tahliye Planı

Bursa nilüfer ‘e bağlı badırga deri sanayi bölgesinde, yangın tahliye planı çizimi ile ilgili müşterilerimizin taleplerine yanıt verebilmek için geçtiğimiz haftalarda bir firma ziyareti gerçekleştirdik.

yangın tahliye planı profesyönel çözümler

yangın tahliye planı revizyon, yeni çizimleriniz için profesyönel destek hizmetlerimizden faydalanmak için bize whatsapp üzerinden mesaj bırakabilir. Telefonla arayabilir yada mail gönderebilirsiniz.

Yangın Tahliye Planı Hizmetinde Müşterilerimizin yanındayız.

Yangın tahliye planı çizimleri işletmenin gerçeklerini yansıtması sebebiyle zorlu bir süreç bu nedenle birebir keşif hizmeti talep eden müşterimizin ihtiyaçlarını belirleyerek, en uygun zaman için planlama yaparak, keşif ziyaretini gerçekleştirerek. İşletmenin mevcut durumunun kaba çizimlerini tamamladık.

Yangın Tahliye Planı için atılan 15 Bin Adım

İlmek ilmek işlemek tabiri, yangın tahliye planları için kullanılabilecek en güzel betimlemelerden biri olduğuna inanıyorum. Müşterilerimizin işletmelerinde, adım atmadık yer bırakmadan gün boyunca yaptığımız keşiflerde 15 Bin den daha fazla adımlayarak. Yangın tahliye planı talebinde bulunan müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çaba gösteriyoruz.

Yangın Tahliye planı hizmeti, bilgisayar başında genelde geç saatlere kadar süren bir çalışmanın ürünü oluyor.

Acil Durum Krokisi tamamlanıyor.

Gün içerisinde ara zamanları çıkardığımızda yaklaşık 5 güne yayılan günde 6 – 8 saat arası bilgisayar başında geçen sürelere baktığımızda acil durum krokisi hizmeti olarak adlandırılan yangın tahliye planı toplamda 40 saatlik bir emeğin ürünü olarak ortaya çıkıyor.

yangın tahliye planı
yangın tahliye planı, acil durum krokisi, yangın kaçış planı

Acil Durum Krokisi Tamamlanmış Çizimler

Yazdırılabilir formatta teslim edilen acil durum krokisi çizimlerimiz ile müşterilerimizin yüzü gülmeye devam ediyor. Sizde yangın tahliye planı, acil durum krokisi çizim hizmeti ihtiyaçlarınız için aramıza katılmak ister misiniz?

Tek Eksiğimiz Siz’siniz

2013 yılından bugüne Tek Eksiğimiz Siz’siniz diyerek çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmayan tüm müşteri ailemize büyük bir içtenlikle teşekkür ediyorum.
19.02.2022
1.336
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?