trende

Marmarabirlik İSG Hizmeti

Marmarabirlik İSG Hizmeti

Marmarabirlik Bursa ‘nın en değerli markalarından biri. Ülkemizdeki kooperatif kültürü’nün ise ilk örneklerinden. 30 Bin’den fazla ortağı ile şehirdeki istihdam ağının önemli bir parçası, İşletmenin bu kadar büyük olması ‘da iş sağlığı ve güvenliği alanındaki faaliyetlerinde büyük bir titizlikle yürütülmesini zorunlu kılıyor.

İş sağlığı ve güvenliği alanındaki konuların takibi’ni uzun süredir. Marzey işletmesininde Şirket Müdürlüğü görevinide icra eden, Bursa Çevre Mühendisleri tarafından tanınan bir isim, Mehmet Bey ve ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. Mehmet Bey ayrıca Uludağ üniversitesi ‘nde Eğitmenlik yapmaktadır. Mehmet Şen LinkedIn profiline ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2013 yılında kanunun çıkmasından bu yana , istanbul merkezli osgb firmaları ve daha sonraki dönemlerde bursa osgb firmaları tarafından isg hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.

2022 Yılında İSG Hizmet Alımında Yenilik

2022 yılına gelindiğinde İSG hizmetleri’ndeki hizmet alımında ortaya çıkan ihtiyaç sebebiyle Bursa OSGB Hizmeti talebiyel Halim ASA İSG Danışmanlığı olarak bizlerle’de bir görüşme gerçekleştirildi.

Bursa merkezli bir firma olmasına rağmen Marmarabirlik, hem üretim metodları, hemde damak lezzeti olarak Ünü Türkiye sınırlarını aşarak bir dünya markası (Sofralık Zeytin ‘de Dünya Birincisi) olmayı başarmış. Zeytin üretiminden hasadına, entegre tesisleri ile kurulmasından, paketlenmesine kadar tüm süreçlerde ilkleri gerçekleştirerek, kendi sektöründe bir literatür oluşturmuş ve çıkardığı yayınlarla sektörün gelişimine akademik olarak’ta destek sunmuştur.

Marmarabirlik Tarihçe Sayfası İçin Tıklayın

Ulusal markalaşma sürecini kısa sürede tamamlamış olması ve Dünya çapında hizmet sunduğu sektörde söz sahibi olması sebebiyle bizler içinde böylesine büyük bir markaya hizmet sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

bmarmarabirlik bursa osg

Marmarabirlik İSGB

2017 – 2020 tarihleri arasında atalı İş Güvenliği Uzmanı olarak hizmet sunmam sebebiyle işletmedeki İSG Kültürüne olan aşinalığım. İşletmenin çalışanından yönetimine kadar iş sağlığı ve güvenliği kültürünü canlı tuttuklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu nedenle bu büyük markaya hizmet sunmak bizim için gerçekten önemliydi. İşyeri hekimliği hizmetini uzun yıllardır kendi bünyesinde bulunduruyor. İş Güvenliği Uzmanlığı hizmetini ise OSGB Hizmeti sunan firmalar tarafından almayı tercih ediyor.

İş sağlığı ve güvenliği alanında çalıştığım yıllarda özellikle imalat (gıda) üzerine edindiğim tecrübelerden, iş sağlığı ve güvenliği kurulları ‘ndaki eksikliklerin konuşulmasının hemen ardından alınan aksiyonların bildirimi, yaptığımız işin önemsendiğinin farkına varmak tarifsiz bir duyguydu.

Bugün yine iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili sunacağımız hizmetlerle eski çalışma yeri ve arkadaşları ile buluşmak tarifsiz bir mutluluk. Daha iyi ve güzel işler başarmak ümidiyle…

19.09.2022
528
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?