trende

ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu ücreti 2022

ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu ücreti 2022

2022 yılı içerisinde işe giriş sağlık raporu açısından yine yoğun geçecek bir yıl olacağı sinyallerini çalışanların sağlık gözetimi yönetmeliği’nde yapılan güncelleme ile bizlere gösterdi. Özellikle çasmer, sabit tıbbi tetkik mekanları gibi yeni isimlerle birlikte çalışanların, çalışmak istedikleri alanlarda sağlıklı olduklarını gösteren çalışabilir raporu, durum raporu gibi isimlerle anılan işe giriş sağlık raporu sektörü 2022 yılının yükselen zamlarından normal olarak etkilenen diğer sektörlerden biri oldu.

Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışabilir raporu iletişim kanallarımız

2022 Yılında Ağır ve Tehlikeli İşler Raporu Ne kadar oldu?

Daha önce ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu ücreti 2021 başlıklı yazımızda 200 – 450 TL civarında olan sağlık raporu 2022 yılında enflasyon oranında bir artış bekleniyordu. 2022 yılının ilk günlerinden itibaren başlayan ve tüm sektörlere sirayet eden zam furyası, iş sağlığı ve güvenliği sektöründe yine en büyük etki ‘de sağlık raporu alanını vurmuş oldu.

Ağır ve Tehlikeli işler raporunu 2022 yılı yeni adresi?

ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporunun yeni adresi 2022 yılında da yine değişmedi halimasa.com.tr adresi üzerinden yapacağınız başvurularda yüzde 20 ‘ye varan indirimlerle işe giriş sağlık raporlarınızı piyasa’nın daima altında alabilirsiniz.

Çalışanların sağlık ve güvenliğini önemseyen yapımızla çalışanların daha uygun fiyatlarda sağlık raporu alabilmeniz için gayret gösteriyoruz.

Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışabilir raporu hangi işlerde istenir?

2022 yılında da tehlikeli ve çok tehlikeli işkollarında bir değişiklik olmadığı için ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu aynı iş kollarında ağır metal sanayi, inşaat, çelik sanayi gibi zorlu koşulların bulunduğu başlıca sektörde çalışacaklar için mutlaka istenen bir evrak olmaya devam ediyor.

Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu almak istiyorum ne yapmalıyım?

Bunun için yapmanız gereken tekşey yazının hemen başında bulunan iletişim kanallarından bizimle iletişime geçmek, profesyönel danışmanlık hizmetlerimiz ile işe giriş sağlık sürecindeki tüm yorucu prosesleri aklınızda tutmanıza gerek kalmayacak.

22.02.2022
2.547
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?