trende
30 23
İSG

İş sağlığı ve güvenliği ‘nin kısaltılmışı olup, isg profesyönelleri, isg camiası, isg firmaları, isg malzemeleri gibi farklı tanımlarla kullanılmaktadır.

İSG ihtiyaçlarınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye genelinde binlerce firma bulunuyor, bunlardan hangi hizmetleri alabilirsiniz, aldığınız hizmetin etkinliği, nelere gerçekten ihtiyacınız var, kanuni olarak hangi yasal yükümlülüklerini yerine getirmelisiniz. Aklınıza takılan tüm sorularda İSG alanındaki

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili başlığımızda bu konuya dair detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın

İş Güvenliği Uzmanlığı

İş Güvenliği Uzmanı; çalışanlarınızın iş yeri içerisindeki işyeri sağlığı ve güvenliği önlemlerinin en üst seviyeye ulaştırılması için yasal mevzuatın belirlediği ölçülerde çeşitli çalışmalarla İSG faaliyetlerini gerçekleştirir.

Devamını Oku

Diğer Sağlık Personeli

Diğer Sağlık Personeli Hizmetleri

İşyeri Hekimi ile koordineli çalışarak, İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin izlenerek, yönlendirilmesi, planlanma faaliyetlerinin yapılarak, değerlendirip alınan verileri toplar ve gerekli kayıtları tutar.

Devamını Oku

İşyeri Hekimliği

İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri kapsamında çalışanların, çalışma ortamının sağlık bakımından gözetimi ile ilgili işverene rehberlik hizmetleri ile birlikte poliklinik hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştirir.

Devamını Oku

iş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti

isg, iş sağlığı ve güvenliği
iş sağlığı ve güvenliği, isg hakkında merak ettikleriniz

Bursa osgb hizmeti ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. İş Güvenliği Uzmanı İşyeri Hekimi Hizmeti, Diğer Sağlık Personeli, isg ‘ye dair tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği alanında Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Devamını Oku

Bursa OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri kapsamında 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve 4857 sayılı iş kanunu kapsamında Hizmet alan işyerlerinde, İş Güvenliği ihtiyaçlarınızın tümünde yanınızda ve yakınınızdaki en yakın danışman olarak aşağıdaki başlıkların tümünde hizmet sunmaktayız.

21.04.2021
1.551
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?