trende

İSG Sertifika Ücreti

İSG Sertifika Ücreti

İSG Sertifika Ücreti Nedir?, Kim Belirler bunlarla ilgili bir soru cevap bölümü şeklinde oluşturulmuş bu bilgi yazısında aklınıza takılan diğer sorular için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Halim ASA İSG Danışmanlığı Hizmetlerimiz

İSG Danışmanlığı Hakkındaki Tüm ihtiyaçlarınız için aşağıdaki butonlardan ve iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İSG Sertifika Ücreti Ne Kadar?

İSG Sertifika Ücreti Her yıl yenilendiği için buna net bir cevap vermek doğru olmaz, ancak tarih kaydı ile 2023 Ocak ayı itibariyle yeni belge ücreti işyeri hekimi, diğer sağlık personeli ve iş güvenliği uzmanı için 1.534 TL ‘dir.

İSG Sertifika Ücretini Kim Belirler?

İSG Sertifika Ücreti her yıl makam oluru ile belirlenir. Makam oluru İSGGM olarak anılan İş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü ‘dür.

İSG Sertifika Ücreti Nereye Yatırılır?

İSG Sertifika ücretleri Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı (ÇSGB İSGGM Belge Ücretleri) aracılığıyla yatırılmaktadır. Döner sermaye işletmesi hesabına yatırılan ücretler kabul edilmemektedir.

İSG Sertifika Ücreti Online Ödeme ile yatırılabilir mi?

Evet Sertifika ücretleri, Ziraat Bankası online işlemler üzerinden ödemeler sekmesinden yapılabilmektedir.

İSG Sertifika Ücreti Hakkında sizin merak ettikleriniz

İSG sertifika ücreti ile ilgili sizin aklınıza takılan tüm sorular için aşağıdaki yorum sayfasını kullanabilirsiniz. İSG Profesyönellerini en çok ihtiyaç duyduğu konuların başında geliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?