trende
Bursa OSGB

bursa osgb hizmeti kapsamında Halim ASA İş Güvenliği Uzmanlığı, Eğitim ve İBYS Yazılım Danışmanlığı kapsamında 2013 yılından bu yana Bursa OSGB Firmaları ‘nda faaliyet göstermiştir. Osgb sektörünün, bursa Türkiye’de gelişimi için, öncelikle ISGDEM OSGB ‘de osgb sektöründe bilişim ana kolunda 2013 – 2015 yılları arasında çalışmıştır.

Bursa OSGB Hızlı Fiyat Teklifi ihtiyacınız mı var lütfen aşağıdaki formu doldurun, yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Teklif Formu
Bursa OSGB Hizmetleri ile ilgili en uygun fiyatlara ulaşmak için iletişim formumuzu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Birden Fazla seçim yapabilirsiniz

Bu zaman diliminde, Türkiye’de ki birçok osgb firması ‘nda şu an aktif çalışan 30.000 ‘e yakın iş güvenliği uzmanının doğrudan yada dolaylı, Uzaktan Eğitim ve Örgün eğitimlerle İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe çalışmaları için zorunlu olan iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi belgelerinin alınmasında rol sahibi olmuştur.

bursa osgb ‘de hangi Hizmetler Sunulmaktadır.

bursa osgb firmaları nda sunulan hizmetleri incelediğinizde, doğrudan ve dolaylı hizmetler olarak iki kısma ayırabiliriz,

bursa osgb tarafından Sunulan Doğrudan hizmetler;

  • iş güvenliği uzmanı,
  • işyeri hekimi hizmeti,
  • diğer sağlık personeli gibi hizmetler sunulmaktadır.

bursa osgb tarafından Sunulan dolaylı hizmetler;

işe giriş sağlık raporu, risk analizi, risk değerlendirmesi, temel isg eğitimi, uzaktan temel isg eğitimi, acil durum eylem planı, acil durum planı krokisi, periyodik kontroller,

İş Güvenliği Uzmanlığı

bursa osgb, nilüfer osgb firmaları, osmangazi osgb firmaları, iş güvenliği uzmanı fiyat teklifleri için 0551 254 56 38 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz
Bursa OSGB İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmetleri ile işyerinizin tehlike sınıfına uygun İSG Profesyönelleri ile işyerlerinizde İSG süreçlerinizdeki gelişimi arttırabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği

bursa osgb , işyeri hekimi hizmetleri için 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bursa OSGB İşyeri Hekimi hizmeti ile işyerinizde poliklinik hizmetleri ile çalışanlarınızın sağlığını geliştirmeye katkı koyabilirsiniz. IBYS Yazılımı ‘mız ile hızlı reçete imkanı

Diğer Sağlık Personeli

Risk Analizi, Risk Değerlendirmesi

Acil Durum Eylem Planları

Acil Durum Eylem Planı Kroki Çizimi

Çalışanlarınızın, sağlık ve güvenlik kültürünün gelişimine katkı koyan bursa osgb, sahip olduğu bilişim yetkinlikleri ile iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinizi daha güvenli ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşmasına imkan sağlamaktadır.

bursa osgb nerede?

Bursa OSGB İSG Faaliyetlerine Üçevler Mahallesi, Esra Sokak Ağcihan iş merkezinde devam etmektedir.

bursa osgb ücretleri ne kadar?

bursa osgb, isg hizmetleri tehlike sınıflarına göre farklılık göstermektedir, bu nedenle ihtiyaçlarınızı analiz edebilmemiz için iletişim formları üzerinden bizimle iletişime geçebilir, yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

16.05.2021
2.597
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?