trende

HBYS Yazılımı

HBYS Yazılımı

Healthy HBYS Yazılımı ‘nda bir Marka

Healthy Hastane Bilgi Yönetim Sistemi en küçük muayenehane’den entegre sağlık sistemlerine kadar tüm hastanelerde kullanılabilmektedir. Hasta takibinde kullanıcılarımıza kolaylık sağlamak amacıyla gelişmeye devam ediyoruz.

HBYS Yazılımı ihtiyacınız mı var ?

HBYS, Hastane, Hasta Takip Yazılımı Fiyat Teklif Formu
Healthy HBYS, Hasta Takip, Muayenehane yazılımı fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hastanenizde PACS kullanmak istiyor ve PACS bulunmuyorsa lütfen seçiniz. Böyle bir talebiniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Hastanenizde kullandığınız laboratuvar cihazları programa entegre edilecekse lütfen cihaz sayısını rakam olarak giriniz.
Eklemek istediğiniz başka konular varsa bu alana yazabalirisiniz.
Hastane yada muayenehanede programı kullanacak hekim sayısını lütfen rakam olarak yazın

1992 yılında Hastane Bilgi Yönetim Sistemi olarak ilk sürümümüz yayınlandı. 2000 li yıllarda Windows arayüzü’ne ve SQL teknolojisine geçtik. Bu sayede müşterilerimiz daha hızlı, kolay ve farklı platformlarla çalışma imkanına kavuştu. Teknolojik gelişmelere uyum sağlamayı sürdürmeye devam ettik. Bugün Windows, Linux MAC OSX gibi farklı masaüstü uygulamalarında çalışmaktadır.

HBYS Yazılımı ile Randevularınızı her yerden takip edebilirsiniz

Hbys Yazılımı üzerinden oluşturduğunuz randevularınıza tüm bulut cihazlarından (iphone, android, tablet ve cep telefonları) ulaşmanızı sağlayarak randevularınızı her yerden görmenize imkan sağlamaktadır.
Mobil Cihazlarla uyumlu çalışır

HBYS Yazılımı üzerinden oluşturduğunuz Randevular Bulut (Cloud) ortamında çalışır. Oluşturduğunuz randevularınızı cep telefonlarınız üzerinden görün. Sağlık çalışanlarınız ve hbys yazılımını kullanan personelleriniz tüm randevularını IOS (IPhone), Android gibi tüm mobil cihazlardan takip edin. Bu sayede randevu defterinizi yanınızda taşımaz, randevularınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Healthy hbys yazılımı İşlerinizi ve hastalarınızın takibini kolaylaştıran hasta takip yazılımıdır.

E-Devlet Uygulamaları ile Entegre Çalışır

Medula, E-Nabız, Acil 112 Bildirimi, Yabancı Hasta bildirimi, ITS (Karekod) ve Sağlıknet 2 gibi sistemlerle uyumlu çalışır. Hastane Bilgi Yönetim Sistemimiz bu uygulamalarla sorunsuz haberleşip veri gönderir. Bu sayede kanuni yükümlülükleriniz healthy ile güven içinde kalır. Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında veri güvenliği sağlanmış. Kişisel bilgilerin şifrelenmesi sağlanmıştır. Siz sadece hastalarınızla ilgilenin verileriniz bizimle güvenilir ellerde.

Healthy HBYS Yazılımı e devlet uygulamaları ile entegre çalışır, böylelikle siz hbys yazılımını kullanırken arka planda sizin sağlık bakanlığının taleplerine uygun hareket etmenizi sağlar.
hbys yazılımı e devlet uygulamaları

Tüm Sağlık Tesisleriniz için tek bir HBYS Yazılımı

Healthy HBYS Yazılımını muayenehane, klinik, dal merkezi, tıp merkezi, hastane grupları gibi tüm sağlık kuruluşlarınızda kullanabilirsiniz.

Sağlam Altyapısı ile Güvenilir Hizmet Desteği

Healthy Yazılımları; verimliliği, kullanım kolaylığı, sağlam yapısı, güncel teknolojisi ve arkasındaki hizmet desteği ile tercih edilmektedir.

HBYS Yazılımı Raporları ile Geleceğinizi Öngörün

Tutarlı istatistik ve raporlama araçları, hbys yazılımlarının vazgeçilmez araçlarıdır. Healthy performans ölçümleri ve değerlendirmeleri ile işletmenizi takip ve kontrol altında tutmanıza imkan sağlar. Grafik ve tablolarla yönetime net mesajlar verilmektedir.

Gelişmeye ve Geliştirmeye Devam Ediyoruz.

Sağlık bakanlığı esağlık projesi kapsamında zorunlu tutulan Sağlıknet v2 (2. versiyon) HL7 veri gönderimlerine 2012 Ağustos, ENabız gönderimlerine 2015 Nisan ayından itibaren başlanmıştır.

Healthy markalı tüm ürünler Bulut (Cloud) teknolojisine uyumludur.

HBYS Yazılımı Fiyat Teklif Formu

HBYS Yazılımı fiyat teklifi, demo talepleri gibi konular için fiyat teklif formunu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

  11.04.2021
  2.198
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Halim ASA İSG Danışmanlığı
  Halim ASA İSG Danışmanlığı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?