trende

Bursa OSGB Listesi

Bursa OSGB Listesi

Bursa OSGB Listesi ve Bursa OSGB Firmalarına ait iletişim bilgileri ISG katip üzerinde anlık olarak güncellenmektedir. İSGKATİP Sistemi Hizmet Alan İşyerleri ile Hizmet Sunan OSGB ‘ler arasında Hizmet bağı (İSGKATİP Sözleşmesi) oluşturulmasını sağlayan e-imza ve e devlet gibi doğrulamalar sayesinde de güvenli bir sistemdir. İSGKATİP Sistemine giriş yaparak, yada İSGKATİP sistemi ana sayfasına yerleştirilmiş olan Türkiye Haritası yardımı ile Bursa yetkilendirilmiş OSGB ve eğitim kurumları listesine ulaşabilirsiniz. https://isgkatip.ailevecalisma.gov.tr 1 adresine giderek sağ alt köşede bulunan haritadan, güncel OSGB listesini görüntülemek istediğiniz ili seçmeniz. Açılan listede istediğiniz OSGB ya da eğitim kurumunun iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

Bursa OSGB Hizmeti ‘mi arıyorsunuz?

Bursa osgb fiyat teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Teklif Formu
Bursa OSGB Hizmetleri ile ilgili en uygun fiyatlara ulaşmak için iletişim formumuzu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Birden Fazla seçim yapabilirsiniz

Şu an için rakamsal olarak, Seçtiğiniz ilde kaçtane A, B, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi yada Diğer sağlık personeli bulunduğu bilgisinide aynı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğer OSGB Hizmeti almayı düşünüyorsanız, OSGB ‘lerden hizmet alımlarında nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili hazırladığımız detaylı yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. OSGB ‘ler Hizmet sektörünün bir parçası olması sebebiyle bazen aldığınız hizmet farkında olmadan eksik yapılabilir. Etkisi ancak denetimlerde anlaşıldığı içinde bazen zor durumlara düşebilir, yada olası bir kaza halinde ihmal bulutları karanlığı içinde kalabilirsiniz.

Halen merak ediyorsanız, OSGB hizmeti alırken dikkat etmeniz gerekenler için “OSGB Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler” başlıklı yazımızı kontrol edebilirsiniz.

  1. Yakın zamanda OSGB ‘leri ve İSG Profesyönellerini yakından ilgilendiren bir gelişme Bakanlık düzeyinde yaşanmış 2018 yılında birleştirilen Aile Bakanlığı ile Çalışma Bakanlığı geçtiğimiz ay yayınlanan resmigazete bilgilerine göre tekrar ayrılmıştı. Bu konuyu merak ediyorsanız, şu yazıyı “Aile ve Çalışma Bakanlığı tekrar ayrıldı” okuyabilirsiniz.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?