trende

bursa akademik osgb

bursa akademik osgb

bursa akademik osgb bursa ‘da faaliyet gösteren orhangazi osgb firmaları ‘ndan biridir. Aşağıda bursa osgb firmaları ‘ndan olan Akademik Başarı OSGB firma tanıtımı ve iş sağlığı ve güvenliği olarak sunduğu hizmetler hakkında kısa bir özet ve bir iletişim sayfası görebilirsiniz.

Bursa OSGB Hizmeti mi Arıyorsunuz?

En uygun fiyatlarla osgb hizmeti için danışmanlığını yaptığımız osgb firmalarından fiyat teklifi toplamak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Halim ASA İSG Danışmanlığı, bursa osgb hizmeti konum almak için tıklayın

Bursa OSGB Hizmeti, bursa osgb firmaları fiyat Teklif Formu
Bursa OSGB Firmaları arasında çözüm ortaklığı ile çalıştığımız 8 bursa osgb firması arasından en uygun fiyatlarla iş sağlığı ve güvenliği hizmetine ulaşmak için aşağıdaki form bilgilerini doldurmanız, yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterlidir.
Tehlike sınıfınızı seçin, eğer tehlike sınıfınızı bilmiyorsanız işaretleme yapmayabilir yada bilmiyorum seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

bursa akademik osgb bursa osgb Firma Tanıtımı

26 Kasım 2013 yılında istanbul osgb firması olarak kurulan Akademik OSGB o tarihten sonra tüm Türkiye’deki osgb firmalarının artmasıyla birlikte bursa ‘da üçevler mahallesinde nilüfer osgb firmalarının arasına katıldı. Ancak son dönemlerde osgb firmasının bulunduğu binada kapılarının uzun süre kapalı kalmasındanda anlaşılacağı üzere bursa osgb sektörü faaliyetlerine ara verdi. 2020 yılından bu yana bursa osgb firmaları arasında bursa osgb hizmetini devam ettirmektedir. Akademik osgb diğer bursa osgb firmaları gibi, çevre mühendisliği, tmdg danışmanlığı, ilkyardım eğitimi vb faaliyetlerini gerçekleştiriyordu.

bursa akademik osgb, bursa osgb firmaları, akademik osgb kapandı mı,
akademik osgb bursa, bursa akademik osgb faaliyetlerine ara verdi.

bursa akademik osgb, eski binası haritasındaki görünümü,

Bursa OSGB Akademik OSGB İletişim Bilgileri;

İOSB Giyim San. Sit. 3 Ada C Blok No:229

B.Şehir / İSTANBUL

[email protected]

+90 212 407 00 27

Akademik OSGB Bursa ‘da bünyesinde bulundurduğu, işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, diğer sağlık personeli gibi isg profesyönelleri ile birlikte bursa osgb firmaları arasında 2018 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Sahip Olduğu Sertifikalar

  • Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi
  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetki Belgesi
  • İlkyardım Eğitim Merkezi Uygunluk Belgesi
  • Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu Yetki Belgesi
20.08.2021
1.176
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?