trende

Acil Durum Krokisi Örnek Çizimler

Acil Durum Krokisi Örnek Çizimler

Acil Durum Krokisi hizmetlerimizi satın alan müşterilerimiz için hazırladığımız Acil Durum Krokisi Örnek Çizimler sayfasından dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz. Örnek acil durum krokisi seçiminizi çizimlere başlamadan önce tarafımıza bildirmeniz gerekir.

Acil durum krokisi çizimi, için örnek bir kroki seçmek zorunluluğu var mı?

Hayır genelde yaptığımız çizimlerde, belediye, ÇSGB Denetimlerinde sıklıkla onay aldığımız Acil Durum Krokisi 3 Örneğini kullanırız. Ancak Okullar için bir yangın tahliye planı / acil durum krokisi çizdirmek istiyorsanız, bunun içinde acil durum krokisi örnek 5 ‘i kullanırız.

Yada otelcilik sektöründe çalışıyorsanız, İstanbul ‘da bazı ilçe belediyelerinin istediği özellikleri barındıran Acil durum krokisi örnek 2 üzerinden çizimlerimizi tamamlarız.

Yangın Tahliye Planı için başka örnekleriniz var mı?

Acil durum krokileri, yangın tahliye planları Binaların yangından korunması hk. yönetmelik, ISO 7010 ISO 23601, MEB Talimnamesi gibi farklı kanun, yönetmelik ve standartlara dayanmaktadır. Bunlara uyğun olarak üretilen örneklerin yanında Müşterilerimizin özel isteklerinde (yeni çalışma gerektireceği için ayrıca maliyetlendirilir) yine onların taleplerine göre çalışmalar gerçekleştirerek müşteri deneyimimizi ve Örnek çizim havuzumuzu güncellemekteyiz. Güncel tarih itibariyle Çeşitli kurumlardan onay almış ve denetimlerde kabul görmüş 5 örnek tasarımımız bulunuyor. Müşterilerimizin isteyeceği özel tasarımlara sahip yangın tahliye planları ek çalışma gerektirdiğinden dolayı sunulan teklif bedelinin üstünde ek çalışma zamanlarının yeni ücretler ortaya çıkardığı için genel olarak örnek çizimlerimizden yararlanmayı tercih ediyorlar.

Acil Durum Krokisi Revizyonu için Ücret alıyor muyuz?

Acil durum krokilerinde revizyon taleplerini mail üzerinden yazılı olarak alırız. Çizimin tamamlanmasının ardından ilk yıl için 1 saati geçmeyecek çalışmalarda herhangi bir ücret talep edilmez ancak daha fazla çalışma zamanı harcanması durumunda yeni bir fiyat teklifi sunarak çalışmanın maliyetini sizlere bildiririz. Onay verilmesinin ardından çalışmalara devam edilir.

13.01.2024
925
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?