trende

Temel İSG Eğitimi Veren Firmalar

Temel İSG Eğitimi Veren Firmalar

Temel İSG Eğitimi veren firmalardan en uygun fiyatlara erişmek için bize aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Temel İSG Eğitimi Uygun Fiyatlar Hızlı Çözüm

Temel İSG Eğitimi almak isteyen çalışanların en çok aradığı konulardan biri olan, temel isg eğitimini nereden alabilirim? temel isg eğitimi nereden alınır, gibi sorular çalışanların temel isg eğitimi ihtiyaçlarında en çok sorduğu soruların başında geliyor. Bu sorularınıza çözüm olabilmek adına sizlerle temel isg eğitimi konusunda birlikte çalışmak bizim için büyük bir keyif olacaktır.

Temel İSG Eğitimi Teklif Formu
Temel İSG Eğitimi ile ilgili en uygun fiyatlara ulaşmak için iletişim formumuzu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Lütfen konuyla ilgili detayları bizimle paylaşın.

Çalışanlarınızın isg bilinçlerinin yükselmesi ve denetimlerde yaşanan eksikliklerin giderilmesi açısından büyük önem taşıyan ve kanunen zorunlu olan temel isg eğitimleri bakanlık tarafından belirlenen sürelerde mutlaka yenilenmesi ve işe girişlerde zorunlu olarak aldırılması gereken ve yapılmaması halinde idari para cezaları şeklinde karşılığı olan kanuni olarak zorunlu eğitimlerdir.

Uzaktan Eğitimde Tecrübe Bizim Adımız

Temel İSG Eğitimleri’nin 2020 yılında yaşanan pandemi sebebiyle mutlaka uzaktan eğitimle yapılması gerektiğindeki bakanlık görüş bildirimizin yayımlanması ile birlikte yapılan duyurular devlet kanadında hızlı aksiyon alınarak, Çalışanlar için zor koşullarda yürütülen çalışma koşullarının eğitim kısmında toplanmayı engellemek adına teknolojik imkanlardan faydalanma yoluna gidilmiş ve mevcut iş sağlığı ve güvenliği uzaktan eğitim sistemimiz hızlı bir şekilde Temel İSG Eğitimlerine entegre edilerek, Uzaktan Temel İSG Eğitimi hazır hale getirilmşitir.

Uzaktan Eğitim Sisteminde Mutfağımız emin ellerde!

9 yıldır LMS olarak tanımlanan Eğitim Yönetim Sistemi yazılımı Moodle ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2013 yılında başlayan bu yolculuğumuza emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Moodle ile Uzaktan eğitim senaryoları yazmaya başladığımız yıllarda adı henüz ülkemizde hiç duyulmamış olması, daha sonra çıkan noodle ile sürekli karıştırılması anlatılması güç bir mizah. Ancak bugün ülkemizdeki en büyük üniversitelerin bile bu sistemi kullanıyor olması bizlerin bu konuda ne kadar doğru yolda olduğunu zamanı kanıtı olarak karşımıza çıktığı için kendimizi çok mutlu hissediyoruz.

10.08.2021
872
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?