trende

Sağlık Raporu sektörü ve Gelişen İstihdam

Sağlık Raporu sektörü ve Gelişen İstihdam

İşe Giriş Sağlık Raporu sektörü, yaklaşık olarak 4 yıldır, yeni bir ekonomik büyümenin tetiklenmesini bekliyor. Tüm sektörlerin elbette makro büyüme ile ilgili bağlantısı bulunuyor. Ancak işe giriş sağlık raporu hizmeti sunan işletmelerin ise genel anlamda ekonomik büyümeye en çok ihtiyaç duyan sektörlerden birisi durumundadır.

İşe Giriş Sağlık Raporu İçin Aşağıdaki Butonlardan iletişime geçebilirsiniz

İş İçin Sağlık Raporu ihtiyacı, yeni istihdam ile aynı orantıda artmaktadır.

6331 Sayılı kanun kapsamında işverenin sağlık gözetimi, borçlarından biri olan sağlık raporu hizmeti, bugün osgb firmaları yada onların kurmuş oldukları laboratuvarlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Bugün bursa osgb fimaları, bursa işe giriş sağlık laboratuvarı gibi etiketler birbiri ile girift olmuş kavramlar arasındadır. Çünkü işletmeler için en önemli girdi olan sıcak para bu kanal üzerinden firmalara gelmektedir.

Bu yönüylede baktığımızda bursa osgb sektörü açısındanda önemli bir gelir kalemi’nin sağlık raporu üzerinden oluştuğunu anlamamız güç olmayacaktır.

Özellikle osgb sektörü üzerinden gidecek olursak. Bu gün bir çok firmada ekonomik sıkıntılar sebebiyle nakit akışının yavaşlaması firmaların büyümesini sekteye uğratmakltadır. Bununla birlikte yeni gelir kapısı bulamayan işletmeler içinde kapanma noktasına bir adım daha yakınlaşmaktadır. Sonucunda ise kepenkleri indirme’nin korkusunu hissettirmektedir.

Krizden nemalanan laboratuvar sektörü!

Türkiye zaman zaman, tüm dünya’da olduğu gibi ekonomik çalkantılardan geçmektedir. Bu kötü zamanlarda ise değişmeyen yanlışlardan biri karaborsa anlayışının var olmasıdır. Bu gün herkes için en cazip gelir kaynaklarından biri olan sıcak para sağlayan sektörlerde yer alma meyili tüm işverenler için gözde bir seçimdir. Ancak bunu yaparken diş göstermek, yada el ovuşturmak anlamına gelen durumdan pay çıkarmaya çalışmak. Çalışanların zaten zor zamanda olduğu bu dönemde daha fazla para hırsıyla insanlardan fahiş fiyatla hizmet / ürün satmamak gerekir.

Bugün özellikle uzun süren işsizlik sıkıntısıyla başbaşa kalan çalışanlara bir yardım eli ‘de hizmet satan firmalar tarafından uzatılmalıdır.

Yılların deneyimi ile uygun fiyatlarda iş sağlığı raporu hizmetleri için

Bugün 8 yıldan uzun süredir İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin içerisinde olan Halim ASA İSG Danışmanlığı ile Bursa, İstanbul, Kütahya gibi illerde bulunan çözüm ortakları ağımız ile şehrinizdeki işe giriş sağlık raporu hizmetlerinde daima yanınızda yer almaya devam edeceğiz.

İşletmeler açısındanda doğru seçim…

Yeni çalışanlarınızı işe girişlerde “işe giriş sağlık raporu” ve tehlike sınıfına göre periyodik olarak yenilenmesi gereken periyodik sağlık muayenesi hizmetlerinde uygun fiyatlar açısından bizi tercih edebilirsiniz.

Kanuni olarak işverene yüklenmiş olan sağlık raporu hizmeti maliyetlerinin, genel kamuoyundaki yanlış anlaşılmalar sebebiyle çalışandan ücreti alınmaktadır. İşveren bu ilk maliyete katlanmak istememektedir. Ancak kanun bu yönüyle açıktır. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında, işe bağlı eğitim ve sağlık gibi giderler asla çalışandan alınmamalıdır.

Kanuna uyumlu sağlık raporu hizmetleri…

Hizmet sunduğumuz toplumun bilinçlenmesi noktasında 0551 254 56 38 numaralı telefonumuzdan bize ulaşan müşteri ve müşteri adaylarımızı doğru bilgilendiriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin; çalışan olsun işveren olsun kanuni haklarını doğru öğrenmesine katkı sağlıyoruz. Bu yönüyle baktığımızda danışmanlık faaliyetlerimizin ne kadar doğru olduğunu müşterilerimizin danışmanlık faaliyetlerimiz hakkındaki söylediklerine göz atmanızı tavsiye edebiliriz.

Mutlu yarınlar için birlikte çalışıyoruz.

Ortak akılın gücünden faydalanarak, çözüm ortaklarımız ile birlikte büyüyoruz. Sizde ailemize katılmak ve iş sağlığı ve güvenliğindeki tüm ihtiyaçlarınızda bizlerle görüşebilir. Uygun fiyatlı kaliteli isg hizmetlerimizden alarak ailemizdeki yerinize katılabilirsiniz.

19.10.2021
682
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?