trende

Sabit Tıbbi Tetkik Mekanı Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

Sabit Tıbbi Tetkik Mekanı Yetkilendirmesi Nasıl Yapılır?

OSGB Firması olarak, İSGB olarak laboratuvar hizmetleri kapsamında e giriş sağlık raporu hizmetleri sunuyorsanız. İSGKATİP sistemi üzerinden açılan yetkilendirme başlığı üzerinden mevcut laboratuvar hizmetlerinize yeniden yetkilendirme yapmanız bu yetkilendirmeyi 1 yıl içinde tamamlamanız gerekmektedir.

İşe Giriş Sağlık Raporu Hizmetleri

Sağlık Raporu almak mı istiyorsunuz, aşağıdaki iletişim butonlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İşe Giriş Sağlık Raporu Sabit Tıbbi Tetkik Mekanı Yetkilendirme İşlemleri

Bu yazıda işe giriş sağlık raporu kapsamında hizmet sunan yerlerin sabit tıbbi tetkik mekanı olarak nasıl yetkilendirileceği başlıkları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

gezici iş sağlığı aracı ve laboratuvar tetkikleri sözleşmeleri
İSGKATİP sistemi üzerinden yetkilendirme başvuruları açıldı. Sabit Tıbbi Tetkik mekanları sözleşmeleri

Bunun için isgkatip sistemine giriş yaptıktan sonra sol bölümde bulunan Gezici Araç ve Lab Tetkikleri Sözleşmesi başlığına tıklamanız yeterli.

Bundan sonraki aşamada Yeni butonuna tıklayıp işlemleri başlatabilirsiniz. Şu an için sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış bir laboratuvarınız yoksa bu sayfada ekrana tıkladığınızda “Uygun Gezici İSG Aracı veya basit tetkik laboratuvarı bilgisi bulunamadı hatası” alabilirsiniz. Bu hatayı almıyorsanız, sistem tarafından sizden istenen belgeleri yükleyerek, sözleşme talebine başlayabilirsiniz.

Sözleşmeniz oluşturulduktan sonra İSGGM tarafından yapılacak kontroller neticesinde onay yada belge kontrolü yaptıktan sonra Sabit Tıbbi Tetkik Mekanı, Basit Tetkik Laboratuvarı yada Gezici İş Sağlığı aracı ‘nızın onay işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

08.02.2022
1.030
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?