trende

istanbul sağlık raporu ücreti İSTOO1

istanbul sağlık raporu ücreti İSTOO1

İstanbul ‘da sağlık raporu almak isteyen çalışanlar için merak konusu olan sağlık raporu ücreti için gerekli olan tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz, istanbul sağlık raporu ücreti 2022 yılındaki artışları sebebiyle sizlere uygun fiyatlarda sağlık raporu hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul İşe Giriş Sağlık Raporu İçin Aşağıdaki Butonlardan iletişime geçebilirsiniz

istanbul sağlık raporu ücreti Tablosu

istanbul avrupa sağlık raporu
istanbul ‘un avrupa ve anadolu yakasına yakın ulaşılabilir bir konumda olan laboratuvarımız ile sizlere daima hızlı hizmet sunuyoruz.

Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Avcılar, Ümraniye

İstanbul ‘un önemli ilçelerinden bizlere çok kısa sürede ulaşabilir, sağlık raporu ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla sorunsuzca halledebilirsiniz.

istanbul sağlık raporu ücreti Daima Hızlı Daima Uygun

İstanbul’da sağlık raporu ihtiyaçlarınız için daima size uygun fiyatlarda hizmet sunabilmek, sorunlarınıza ve sorularınıza hızlı yanıt verebilmek adına daima şeffaf çalışmaya gayret gösteriyoruz. Sağlık raporu için verdiğiniz tahlilleri dikkatle yorumlayıp gerçek durumunuz hakkında detaylı bilgileri paylaşıyoruz.

istanbul sağlık raporu veren hastaneler, istanbul sağlık raporu ücreti
istanbulda sağlık raporu veren yerleri merak ediyorsanız, bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İstanbul Sağlık Raporu veren Hastaneler

İstanbul ‘da size en yakın konumda hastanelerde bekleyeceğiniz sıra ve insan karmaşasının önüne geçerek hızlı şekilde sağlık raporu almak için kalitemizle yanınızdayız. Uygun fiyatlar ve hızlı hizmetimiz için bizlere yukarıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

istanbul sağlık raporu hizmeti

İstanbul Mecidiyeköy Sağlık Raporu Hizmetine ait özel bilgileri aşağıda bulabilirsini

Akciğer Grafisi işyerimden cd ve film şeklinde isteniyor verebiliyor musunuz?

Akciğer Grafisi filmi ve CD görüntüleri eski teknoloji olması, istanbul sağlık raporu laboratuvarımızda kullanılan son sistem teknoloji sebebiyle bu tür film çıktısı yada cd görüntüsü almanıza gerek kalmıyor. Cd ve filmdeki aynı görüntüleri mail adresinize göndererek işyeri hekiminizin incelemesini sağlayabilirsiniz.

Sağlık Raporu için Gerekli Tahliller Uzman Doktorlar tarafından mı yorumlanıyor?

Evet, Sağlık Raporu kapsamındaki istenen Tüm tahlilleriniz, istanbul sağlık raporu laboratuvarımızdaki uzman doktorlarımız tarafından yorumlanarak sağlık raporu için kaynak oluşturan tahliller yorumlanmakta ve rapor yazılmaktadır.

Çalışma Saatleriniz Nedir? Sağlık Raporunu hangi gün ve saatlerde alabiliriz?

Sağlık Raporu için işletmemize Hafta içi 08:30 – 18:00 Saatleri arasında gelebilirsiniz. Pazar günü kapalı olan sağlık raporu birimimiz Cumartesi günleri 16:00 ‘ya kadar açıktır. Bu saatlerin dışında kapalıyız. Anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Sağlık Raporu için verdiğimiz tahlillerin sonuçlarını ne zaman alabiliriz?

Bu istenen her tahlil için farklı bir süre bulunmaktadır, Örneğin;
* Portör Muayenesi için 3 iş günü
* Anti HBS, Anti HCV, Anti Hav IGG, Anti Hav IGM, Anti HİV gibi hepatit ve HIV testlerinde Titreli, Eliza (detaylı, sayısal) bir tahlil isteniyorsa 24 saat sonra
Diğer basit kan tahlilleri içinse Sabah saatlerinde verdiğiniz tahlilleri gün içerisinde alabilirsiniz, Ac Grafisi, Odyo, Hemogram vb. tahliller içinse tetkikleri laboratuvarımıza teslim ettikten sonra;
* Sabah bu testleri 12:00 ye kadar vermişseniz gün içerisinde alabiliyorsunuz.
* Öğleden sonra 16:30 a kadar bu testleri verdiyseniz, ertesi gün 9 gibi yine tahlil sonuçlarınızı alabiliyorsunuz.
* Akşam üzeri 16:30 ‘dan sonra bırakılan tahlillerde ise ertesi gün öğlen saatlerinde sonuçlarınız çıkmış olacaktır.

İşe Giriş Sağlık Raporu Sonuçlarını Nasıl Alabilirim?

İstanbul mecidiyeköy sağlık raporu hizmetimizde sağlık raporu sonuçlarınızı belirttiğiniz mail adresine alıyorsunuz. Basılı sonuç olmadığı için kağıt israfınıda önlemeye katkı sunuyorsunuz.

İşe Giriş Sağlık Raporu Mail olarak işyerim tarafından kabul edilir mi?

Yasal olarak sağlık raporlarının basılı yada dijital olmasının önünde herhangi bir engel bulunmamaktadır. Kağıt israfını önlemek ve ulaşılabilir olması açısından tahlil sonuçlarının mail olarak gönderimini sağlıyoruz, tüm işyerleri için kabul gören ve büyük kolaylık sağlayan bir yöntem olduğunu hizmet sunduğumuz binlerce müşterimizi örnek gösterebiliriz.

İşyerinizde Ağır ve Tehlikeli İşler Raporu Alabilir miyim?

İşyerinizden istenen tahlillere göre ağır ve tehlikeli işler raporu olarak geçen ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporunu alabilirsiniz. Genelde bu rapor için, Akciğer grafisi, odyo, hemogram, açlık kan şekeri, elektro kardiyografi (ekg), tam idrar tahlili gibi tahliller istenmektedir.

Alıdğım İşe Giriş Sağlık Raporu Geçerli Olur mu?

İstanbul Mecidiyeköy sağlık raporu birimimiz işe giriş sağlık raporu için gerekli olan tahlilleri sunmaktadır. Sağlık Raporunu işyeri hekiminizin bilgilendirmesi amacıyla vermektedir. 6331 Sayılı kanun kapsamında işe giriş sağlık raporu yalnızca işyeri hekiminiz tarafından doldurulabilir. Bu nedenle sağlık raporunu aldıktan sonra işyerine verdiğinizde işyeri hekimi tarafından incelenmekte ve sağlık raporu tekrar düzenlenmektedir.

İşe Giriş Sağlık Raporu Fiyat Listesindeki Tüm Tahlilleri yaptırabiliyor muyum?

Solunum Fonksiyon Testi, SFT Covid 19 önlemleri gereği yapılmamaktadır.

İşyerim Sadece Sağlık raporu almamı istedi bu şekilde sadece sağlık raporu alabilir miyim?

Fiziki muayeneye göre işe giriş sağlık raporu düzenlenebilir, ancak bu konu işyeri hekimlerince doğru bulunmamaktadır. Çünkü sadece fiziksel gözleme göre, tahlil sonuçlarına göre görülebilen bir çok etken sezilemediği gibi yanlış karar verilmesine neden olmaktadır. Bu nedenle mecidiyeköy sağlık laboratuvarımıza geldiğinizde, işyeriniz tarafından tahlil listesi bildirilmemişse uygun tahlilleri yaptırabileceğiniz bir liste sizlere sunulacaktır.

Hepatit, Hav, Hiv testlerinde kart test ve eliza, titreli neyi ifade ediyor.

Kart Testler Hepatit, HAV, ve HIV (Aids) mevcut olup olmadığı ile ilgili yüzeysel bilgi sunduğu için hızlı sonuçlar alınabilir. Titreli testler ise işyerleri tarafından özellikle istenir. Özellikle hastanede çalışacak çalışanlar için talep edilen bu testlerde sayısal veriler olması ve daha detaylı olması sebebiyle daha uzun süren daha nitelikli test kitlerindendir.

İşe Giriş Sağlık Raporu Ücreti ‘ni nasıl ödeyebilirim?

Şuan için sadece nakit ödeme yöntemiyle çalışıyoruz. Kredi kartı ve vadeli satışımız ne yazık ki yoktur.

İşe Giriş Sağlık Raporu Ücreti ‘ni kim ödüyor?

2022 İşe Giriş Sağlık Raporu Ücreti Sorunu başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

İşe Giriş Sağlık Raporu almak için randevu almalı mıyım?

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sağlık raporu hizmetlerinde randevu sistemi ile çalışmaktayız. Sizin için her zaman yerimiz var.

İşe Giriş Sağlık Raporu alırken karşılaştığım sorunlarda sizi arayabilir miyiz?

İşe Giriş sağlık raporu hizmetinde yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizlere iletişim numaralarımızdan, whatsapp bağlantımıza: 0551 254 56 38 tıklayabilir, yada telefon çevir bağlantımıza tıklayarak 05512 54 56 38 telefon ederek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sağlık Raporu hizmetinde daima yanınızdayız.

İstanbul Sağlık Raporunu Nereden Alabilirim

İstanbul ‘da Sağlık Raporu almak için mecidiyeköy ‘deki sağlık laboratuvarımızdaki konumunu öğrenmek için whatsapp bağlantımıza: 0551 254 56 38 tıklayabilir, yada telefon çevir bağlantımıza tıklayarak 05512 54 56 38 telefon edebilirsiniz.

17.01.2022
1.563
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?