trende

hijyen belgesi ücreti 2024

hijyen belgesi ücreti 2024

hijyen belgesi ücreti 2022 yılında yüzde 50 ye yakın bir artış gösterdi. Günümüzde hijyen belgesi ücreti 250 TL -500 TL arasında gibi bir şey söylemek artık çok mümkün olmuyor. Çünkü her 6 ayda bir yapılan güncellemeler sebebiyle sabit bir ücret sunulmuyor. Sağlık Raporu ‘nda yaşanan fiyat güncellemeleri hijyen eğitimi belgesinde de görülüyor.Sizde çalışanlarınız için özellikle gıda sektöründeki çalışanlarınızın 2024 yılı hijyen belgelerini uygun fiyatlarda almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hijyen Eğitimi Sertifikası için iletişim kanallarımız

Uygun Fiyatlarla Üniversite onaylı hijyen belgesi

Türkiye Cumhuriyeti Özel Üniversiteleri ile yapılan protokoller neticesinde siz değerli çalışanlarımıza uygun fiyatlarda hijyen belgesi alma imkanı sunuyoruz. Gıda sektöründe, kuaför, güzellik salonu gibi müşterilerle, gıda ürünleri ile temas halinde olan çalışanlarınızın kanuni olarak bu eğitimleri alma zorunluluğu, bu zorunluluğa uyulmaması gibi durumlardaki cezai müeyyidelerle karşılaşmamak için. Hijyen eğitimi sertifikasındaki müşteri ağımıza katılabilirsiniz.

Hijyen belgesinin geçerliliği kaç yıl?

hijyen belgesi için bir son tarih belirtilmemiştir. Bu nedenle bu belgeyi birkez almanız yeterli olacaktır. Ömür boyu geçerli olacak meb onaylı hijyen belgesini almak için fırsatı kaçırmayın.

25.08.2023
5.512
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?