trende

Ergonomi Danışmanlığı

Ergonomi Danışmanlığı

Endüstriyel çalışma alanlarından, ofis çalışanlarına, hatta evlerimizdeki düzenimize kadar ergonomik yaşamın önemini anlatmaya sayfalar sığmayacaktır. Ergonomi Danışmanlığı Hizmetimiz işletmenizde Ergonomik risklere farklı bir bakış açısı ve çözüm yolları sağlayacaktır.

Ergonomi Danışmanlığı için aşağıdaki bağlantılardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ergonomi ‘nin bu denli önemli olmasındaki en ilgi çekici ayrıntı ise mutlaka sağlığımıza olan fayda ve zararlarını sayabiliriz.

Örneğin, yanlış bir klavye seçimi, makine üzerindeki yanlış bir proses, çalışan kinezyoloji incelemelerinde en önemli ergonomik sorunları gözlemlememizi sağlamaktadır. Bunun sonucunda da dayanılmaz kas ağırları, karpal tünel sendromu vb. gibi bir çok sorunla karşılaşılabilir.

Acil Durum Planı Krokisi Hizmetimizi inceleyebilirsiniz…

Ergonomik çalışma, çalışan konforunu geliştirir.

İşletmenizde sürdürdüğünüz faaliyetlerinizde iş sağlığı ve güvenliği konusuyla da bağlantılı olan Ergonomik çalışma sayesinde;

Çalışanlarınız için, çalışma konforuna sunacağınız katkı sebebiyle bu alana harcayacağınız yada kaybedeceğiniz ekstra zamanları ortadan kaldırarak daha güvenli bir çalışma koşulu sağlayabilirsiniz.

İşyerlerinde çoğu kez görmezden geldiğimiz gereksiz tekrarlar, alt ve üst kasların yoğun, gereksiz ve yanlış kullanımı, ekranlı ekipmanların yanlış konumlandırılması gibi sebeplerle bir çok sağlık sorunu çalışanlarınız için tehdit oluşturmaktadır.

26.10.2021
1.268
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?