trende

En İyi İSG Yazılımı

En İyi İSG Yazılımı

En İyi İSG Yazılımını arıyorsanız, aşağıdaki İBYS, İSG, OSGB Yazılım Formu Teklifimizi doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Uygun çözümlerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği Süreçlerinizi programımızla kolaylıkla yürütebilirsiniz.

İBYS, OSGB, İSG Yazılımı Fiyat Teklif Formu
IBYS Yazılımı, OSGB Yazılımı, İSG Yazılımı olarak adlandırılan İşyerlerinde İSG Faaliyetlerini takibini sağlayan Healthy İBYS yazılımımız ile işyerinizin Sağlık ve Güvenlik ihtiyaçlarını her zaman takip edebilir, Bakanlığa veri gönderimi zorunlu olan, İSG Eğitimi, Muayene Bilgileri, ve Tehlike kodlarını bakanlık sunucularına eimzanız ile gönderebilirsiniz. İBYS Yazılımı fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğer firma olarak başvuru yapıyorsanız doldurun
Size Teklif iletebilmemiz için lütfen doldurun
Lütfen hangi kurum tipinde yazılımı kullanacağınızı seçiniz.
Yazılım Kullanım Tipi, Kurumsal yada OSGB olarak işaretlenmişse lütfen yazılımı kullanacak İSG Profesyöneli sayısını rakam olarak bu alana giriniz.
Eklemek istediğiniz başka konular varsa bu alana yazabalirisiniz.

EN İYİ İSG YAZILIMI ‘nı seçebilmek için, isg yazılımından ne istediğinizi, yada isg yazılımı ‘nı hangi amaçlarda kullanacağınızı tanımlamanız, yaşadığınız sorunu çözmenizdeki en önemli faktörü oluşturmaktadır.

İSG Yazılımı Kullanım Tipleri Nelerdir?

İSG Yazılımını İSG Profesyöneli olarak Bireysel Kullanmak istiyorum

İSG Yazılımımız, rakiplerine oranla daha stabil çalışmasıı yönüyle, Bakanlık tarafından zorunlu olarak gönderimi istenen Temel İSG Eğitimi bilgilerini bakanlığa gönderimini sağlamaktadır. Yine İşyeri hekimleri için muayene bilgilerini başarıyla bakanlık sunucularına iletebilirsiniz. İSG Yazılımımıza gireceğiniz Tehlike Kaynakları’da bakanlık sunucularına başarılı şekilde gönderimi yapılmaktadır.

İSG Yazılımını OSGB Olarak Kullanmak İstiyoruz

Bursa OSGB Firmaları gibi Tüm OSGB Firmaları ‘nın en büyük dertlerinden biri, İSGKATİP sistemine atanan firmanın onaylanmaması sebebiyle 5 gün içinde isg katip sözleşmesinin düşmesi 100 lerce firmanız olduğunda bu atamaları takip etmek oldukça zor bir hale geliyor. İSGKATİP Sisteminde ataması olmayan firmaları İSG Yazılımımız üzerinden takip ederek, firmanızın Atamasını yaptığınız ancak onaylanmayan İSG KATİP Sözleşmelerinizi kolaylıkla takip etmenizi sağlayacaktır.

Yine Saha Gözlem Raporları ile İSG Profesyönellerinizin kolaylıkla saha gözlemlerini yürütmelerini sağlayabilirsiniz.
Yada fatura takip modülümüz ile cari hesaplarınızın durumunu kontrol edebilirsiniz.

İSG Yazılım Firmaları

İSG Yazılım Firmaları başlıklı yazımızda Tüm Ülkede faaliyet gösteren İSG Yazılım Firmaları listesini bulabilirsiniz. Yada sadece Bursa İSG Yazılım Firmaları başlıklı yazımıza giderek Bursa İSG Yazılım Firmaları ‘na göz atabilirsiniz.

– 0551 254 56 38 Healthy İBYS Yazılımı İBYS Yazılım Firmaları arasında en çok tercih edilen İSG Yazılımıdır.

07.07.2021
1.553
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?