trende

İSG KATİP İSG SINAVI BAŞARILI OLUP TANIMLANMAMIŞ ADAYLAR

İSG KATİP İSG SINAVI BAŞARILI OLUP TANIMLANMAMIŞ ADAYLAR

Bilindiği üzere, İSG-KATİP’in eski sürümünde İSG sınavlarında başarılı olan adayların sertifika başvuruları re’sen başlatılmaktaydı. Yeni İSG-KATİP’e geçişle beraber adayların sertifika işlemleri talep üzerine başlatılacaktır.

Sertifika Başvuruları İSG KATİP üzerinden yapılacak

Bu itibarla, sınavlarda başarılı olup sertifika almaya hak kazanan ancak belge ücretini yatırmayan adayların sertifika başvurularını İSG KATİP ’ten şahsen yapmaları gerekmektedir. İlgili başvuru, İSG-KATİP’te “Süreç Yönetimi” ►“Sertifika Başvuruları” ► “Yeni” adımları takip edilerek başlatılabilir.

İSG KATİP başvurunuz sonrasında isminiz Bankaya Bildiriliyor

Anılan başvuruyu müteakip kişilerin bilgileri Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabına (ÇSGB-İSGGM Belge Ücretleri) Genel Müdürlüğümüzce bildirilecek olup Sertifika Başvuruları ekranındaki “Başvuru Durumu” kısmından adaylarca süreç takip edilebilir.

İSG KATİP sistemi hakkında sıkça sorulan sorular
osgb firmaları, isg profesyönelleri, işyeri sahipleri isg katip yenilenen sistemi hakkında merak ettiğiniz tüm konular

İSG KATİP Sistemi için Sıkça Sorulan Sorular

İSG-KATİP sisteminin yenilenmesi ile birlikte tüm sayfalar ve işlem adımları değişti. OSGB Sorumlu Müdürleri, OSGB Firmaları Sahipleri, OSGB ve Bireysel İSG Profesyönellerinin tümü İSG Katip sistemi üzerinden sözleşme yapma, sonlandırma, onaylama işlemlerinin nasıl yapılacağını araştırıyor. Sizler için bu konularda detaylı anlatımların olacağı İSG KATİP Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

06.11.2022
487
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?