trende

ibys yazılımı muaeyene veri gönderimleri

ibys yazılımı muaeyene veri gönderimleri

ibys yazılımı yayınlanan yeni veri setleri ile birlikte muayene verilerininde ibys yazılımları aracılığıyla bakanlık sunucularına gönderimleri geçtiğimiz aylarda yayınlanan yeni veri setleriyle duyurulmuştu.

Healthy ibys yazılımı üzerinden işyeri hekimleri tarafından oluşturulan muayene kayıtlarınında ibys programı üzerinden bakanlık sunucularına gönderim işlemleri testleri üçüncü hafta çalışmalarımızla devam etti.

İBYS Yazılım ihtiyaçlarınız için aşağıdaki form üzerinden yada 0551 254 56 38 numaralı telefonu arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İBYS, OSGB, İSG Yazılımı Fiyat Teklif Formu
IBYS Yazılımı, OSGB Yazılımı, İSG Yazılımı olarak adlandırılan İşyerlerinde İSG Faaliyetlerini takibini sağlayan Healthy İBYS yazılımımız ile işyerinizin Sağlık ve Güvenlik ihtiyaçlarını her zaman takip edebilir, Bakanlığa veri gönderimi zorunlu olan, İSG Eğitimi, Muayene Bilgileri, ve Tehlike kodlarını bakanlık sunucularına eimzanız ile gönderebilirsiniz. İBYS Yazılımı fiyat teklifi için aşağıdaki formu doldurabilir yada 0551 254 56 38 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eğer firma olarak başvuru yapıyorsanız doldurun
Size Teklif iletebilmemiz için lütfen doldurun
Lütfen hangi kurum tipinde yazılımı kullanacağınızı seçiniz.
Yazılım Kullanım Tipi, Kurumsal yada OSGB olarak işaretlenmişse lütfen yazılımı kullanacak İSG Profesyöneli sayısını rakam olarak bu alana giriniz.
Eklemek istediğiniz başka konular varsa bu alana yazabalirisiniz.

2018 yılı ilk aylarında başlayan temel isg eğitimi veri setlerinin gönderimi sonrasında 2021 in ilk aylarından itibaren işe giriş sağlık raporu ve periyodik sağlık raporu gibi isimlerle anılan muayene girişleri, yakın zamanda gönderimleri tamamlanarak, ibys yazılımları arasında yeni veri seti gönderimlerini yine ilk sıralarda yapan isg yazılımı olma yolunda diğer entegratör firmalarla birlikte ilerliyoruz.

18.08.2021
922
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?