trende

bursa hijyen eğitimi veren kurumlar

bursa hijyen eğitimi veren kurumlar

Bursa ‘da Hijyen Eğitimi düzenleyen eğitim sonrasında hijyen sertifikası veren kurumlara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Hijyen eğitimi için uygun fiyatlar ve hızlı çözümler için hemen alt paragraftaki iletişim bölümünü de kullanabilirsiniz.

bursa hijyen eğitimi veren kurumlar için bize ulaşın.

Bursa bir sanayi şehri bunun yanında önemli bir toplantı kenti, şehirde bulunan Türkiye ‘nin önemli hotelleri ve kongre merkezleri ile gastronomi ve gıda sektörü açısından önemli aktörleri bünyesinde barındırıyor. Marmarabirlik, Özdilek gibi Türkiye ‘nin en büyük hipermarketi, Köfteci Yusuf, bu büyük firmalardan sadece birkaçı…

Böylesine büyük gıda firmaları olunca, çalışanların bu işyerlerine girerken en önemli evraklardan biri doğal olarak hijyen eğitimi belgesi oluyor. Çalışanların gıda üretim, işleme ve satış tesislerinde gıda konusunda bilinçlenmesini amaçlayan hijyen eğitimi programında çalışanların gıda ile bulaşıcı hastalıkların, yada gıdaya karışabilecek yabancı maddelerin önlenmesi hakkında önemli bilgiler ediniyor.

Hijyen Eğitimi Veren Kurumlar Tablosu

Halim ASA İSG Danışmanlığı0551 254 56 38[email protected]
Busmek0(224) 254 30 30
Halkeğitim Merkezi02242201012
Bursa Belgelendirme0224 252 52 45[email protected]
Mavi Akademi0224 443 10 00[email protected]
Burtom444 6 24[email protected]
Bursa Hijyen Belgesi Merkezi0551 254 56 38[email protected]
Şahin Akademi0224 222 09 00[email protected]
Bursa Hijyen Eğitimi veren kurumlar listesi

Hijyen Eğitimi Neyi Hedefliyor?

Gıda Güvenliği konusunda bilinç düzeyini arttırmayı hedefleyen hijyen sertifikasını alabilmek için öncelikle hijyen eğitimi veren kurumlara kayıt olunmalı. Açılan hijyen eğitimi gruplarına katılarak, eğitimi başarıyla tamamlamak gerekiyor.

Konu Hijyen Olunca

Hijyen bilincinin oluşmadığı kültürlerde, gıda yoluyla bulaşıcı hastalıkların çok kolay yayıldığını söylemeye sanırım gerek yok. Bulaşıcı hastalıkların 2020 yılı Mart ayından bu yana dünyamızı kasıp kavurduğunu söylemeye sanırım gerek yok. Bu nedenle Hijyen eğitimlerininde öneminin son dönemlerde çokça arttığını söyleyebiliriz.

Bursa Hijyen Eğitimi, Sertifikası Nereden alınır?

Hijyen eğitimi almak için 0551 254 56 38 numaralı telefona whatsapp mesajı gönderebilir yada [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Aşağıdaki genel iletişim kutusundanda bize mesaj göndermeye çalışabilirsiniz. Bursa ‘da Hijyen eğitimi düzenleyen kurumlar arasında etkin bir çözüm ağı oluşturmayı hedefleyen sayfamızda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı, en kaliteli hizmeti sunmak süreklilik hedefimizdeki en önemli konulardan biridir.

Hijyen Eğitimini Bireysel yada Grup olarak Alabiliyor muyuz?

Hijyen Eğitimini ister bireysel ister grup olarak alabilirsiniz. Herhangi bir kısıtı bulunmayan hijyen eğitimi gruplarımızda, 2020 yılından bu yana covid sebebiyle yaşanan sorunlara çözüm olarak geliştirilen uzaktan eğitim sistemimiz ile de Hijyen eğitimini alabilirsiniz.

Hijyen Eğitimini ne kadar sürede alabilirim?

Hijyen eğitimini tamamlamanızdan itibaren isimleriniz Milli Eğitim Müdürlüğüne iletilir. Daha sonra buradaki kayıtlar e devlet sistemine girilir. Böylelikle yaygın eğitim sertifikaları başlığı altından e devlet üzerinden sertifikalarınızı yaklaşık 1 ay içinde görülür hale gelecektir.

Hijyen Eğitimi aldıktan sonra geç gelen sertifika sebebiyle mağduriyet yaşar mıyım?

Hayır, hijyen eğitimini yetkili kurumumuzdan aldıktan sonra size verilecek olan Hijyen eğitimine katılmıştır, üst yazısı ile işyerinize bu belgeyi vererek hijyen eğitimine katıldığınızı belgeleyebilirsiniz.

17.02.2022
939
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?