trende
Mobil Sağlık Aracı

İşverenler, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu Madde 15 Sağlık Gözetimi kapsamında, çalışanlarının sağlık durumlarını işyerinin tehlike sınıflarına göre kontrol ettirmek zorundadır. Toplu sağlık muayene işlemleri için yüksek oranda tercih edilen mobil sağlık aracı hizmetlerimiz ile çalışanlarınızın periyodik sağlık muayenesi ihtiyaçlarını zahmetsizce işyerinizde alabilirsiniz.

Mobil Sağlık Aracı Hizmeti mi Almak istiyorsunuz?

Sağlık Muayeneleri Kaç Yılda Bir Yenilenmeli

Periyodik olarak sağlık muayeneleri;

Çok Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde her yıl, Tehlikeli sınıftaki işyerleri için iki yılda bir ve az tehlikeli sınıftaki işyerleri içinse üç yılda bir yenilenmelidir.

Çalışanlar için uygun sağlık raporu çözümlerimiz

İşyerlerinde işe giriş sağlık raporu genelde çalışan işe alındığında osgb sağlık raporu adıyla osgb firmaları ‘na yönlendirilen çalışanlar, internette yaptıkları bursa osgb firmaları gibi aramalarla sağlık raporu ihtiyaçları için çözüm bulmaya çalışıyor.

Halim ASA İSG Danışmanlığı sağlık raporu konusundaki oluşturduğu çözüm ağı ile bugüne kadar hizmet sunduğu tüm müşterilerine, konumlarına yakın ve uygun fiyatlarda ve tam ihtiyaçlarına yönelik sunduğu çözümlerle bugün binlerce müşteri için sağlık raporu ‘nda doğru adres olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık raporu konusundaki edindiğimiz tecrübeleri geliştirerek mutlu müşteri ailemize sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırmaya gayret ediyoruz.

Mobil Sağlık Aracı ile Hangi Noktalara Hizmet Sunuyoruz?

Bugün Türkiye ‘nin dört bir yanına mobil sağlık aracı denince akla gelen ilk markalardan biri olmak amacıyla çıktığımız bu yolda değerli müşterilerimiz ve müşteri adaylarımıza olanca gayretimizle en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Türkiye ‘nin 81 ilinde çalışan sayısına bağlı olarak sunduğumuz mobil sağlık aracı hizmetimiz ile Türkiye ‘nin heryerinde geniş çözüm ağımızla hizmetlerimizle sizleri tanıştırmanın heyecanını sürekli yaşıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?