trende

Hijyen belgesi ücreti 2023

Hijyen belgesi ücreti 2023

hijyen belgesi ücreti 2023 yılında yüzde 50 ye yakın bir artış göstererek 250 – 500 TL arasında bir satış skalası sağlık raporu piyasasında gözlemlenmektedir. Sizde çalışanlarınız için özellikle gıda sektöründeki çalışanların 2023 yılı hijyen belgelerini uygun fiyatlarda almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hijyen Eğitimi Sertifikası için iletişim kanallarımız

hijyen belgesi eğitimi, hijyen sertifikası, bursa hijyen sertifikası

Uygun Fiyatlarla Meb onaylı hijyen belgesi

Milli Eğitim müdürlükleri ile yapılan protokoller neticesinde siz değerli çalışanlarımıza uygun fiyatlarda hijyen belgesi alma imkanı sunuyoruz. Gıda sektöründe, kuaför, güzellik salonu gibi müşterilerle, gıda ürünleri ile temas halinde olan çalışanlarınızın kanuni olarak bu eğitimleri alma zorunluluğu, bu zorunluluğa uyulmaması gibi durumlardaki cezai müeyyidelerle karşılaşmamak için. Hijyen eğitimi sertifikasındaki müşteri ağımıza katılabilirsiniz.

Hijyen belgesinin geçerliliği kaç yıl?

hijyen belgesi için bir son tarih belirtilmemiştir. Bu nedenle bu belgeyi birkez almanız yeterli olacaktır. Ömür boyu geçerli olacak meb onaylı hijyen belgesini almak için fırsatı kaçırmayın.

Hijyen Belgesi Nereden Alınır?

Hijyen belgesi almak için bizimle yukarıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve Üniversite onaylı hijyen belgesi hizmetlerimiz ile belgeleriniz E devlette barkodlu olarak görünür. Ömür boyu geçerli hijyen belgesi aldığınızda bu ömür boyu geçerli olarak gıda ve su işleri, güzellik salonları, hotel, motel gibi çalışma alanlarında bu belgeyi kullanabilirsiniz.

Hijyen belgesi almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki iletişim formu üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E Devlet Sorgulama

Hijyen belgesi e devlet ‘de sorgulamak için https://www.turkiye.gov.tr/meb-sertifika-bilgileri-sorgulama adresi üzerinden hijyen belgenizin olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Hazırlanan hijyen belgeleri e devlet üzerinden ömür boyu tekrar çıkartılıp doğrulama işlemi yapılabilir şekilde sunulmaktadır.

09.09.2022
5.478
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Halim ASA İSG Danışmanlığı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?